Haluk Sert Kimdir?

Haluk Sert Nar Yatırım İcra Kurulu Üyesi ve As Yapı Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır. Haluk Sert’in son projesi Beyoğlu Look projesi ile çıkmıştır.

Haluk Sert ve Hakkında Merak Edilenler

Haluk Sert 1968 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Yüksek Mühendisliği bölümünden 1989 yılında mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İnşaat İşletmeciliği ve İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Organizasyon ve İşletme Politikası bilim dallarında yüksek lisans eğimini iki farklı dalda tamamlama fırsatını elinde bulundurmuştur. Üniversite yıllarında İnşaat Sektörüne girmiştir.

1990 yılında As Yapı İnşaat Şirketini kurmuştur. Bilinen bir aileden gelmesi ve küçük yaşlardan itibaren ticaret ile uğraşması şimdiki sahip olduğu konum için oldukça önemli bir adım sağlamıştır. Şimdiler de İnşaat sektörünün öncü isimleri arasında yer almayı başaran Haluk Sert emin adımlar ile daha da yükseğe ulaşabilmek adına mücadelelerine devam etmektedir. İnşaat Yüksek Mühendisi olan Haluk Sert As Yapı Şirketi ile beraber Galata bölgesinde çok sayıda binanın yenilenmesini sağlamıştır. Bölgede farklı isimler ile çok fazla sayıda otelin yapılmasına da öncü olmuştur.

Haluk Sert’in İş Deneyimleri

Haluk Sert yukarıda anlatıldığı üzere inşaat sektöründe öncü isimlerden olmayı başarmış bir iş adamıdır. İstanbul’da yaptığı projeler ile oldukça fazla dikkatleri üzerine çekmektedir. En önemli başarılarına ulaşabilmesinin kapısını aralayan As Yapı Şirketinde çalışmaya başlaması ile başlamıştır.

Nar yaptırım ve as yapının bir arada hareket edebilmesini sağlayarak birçok önemli adımların sahibi olmuştur. Galata çevresinde oldukça fazla yapıya imzasını atmıştır. Maslak projesi ile Ali Ağaoğlu’na komşu olmaya çalışmaktadır. Ve uygulamaya koyduğu projeleri ve gerçekleştirdiği projeleri ile bunun kolay olabileceğini ve en büyük adımları en hızlı şekilde atabileceğini herkese gösterebilen bir iş adamı olarak her yerde yerini almıştır.

Benzer Haber  Arif Kerem Göğüş Kimdir?

İstanbul’da birçok otelde ve daha farklı birçok yerde restorasyon işlemlerini gerçekleştirmektedir. Beyoğlu Look projesi de Haluk Sert’in As yapı ve Nar yapı olarak ortak yapılan bir proje olmaktadır. Ve bu sebep ile yaptığı çalışmalar ile de Haluk Sert’in alanında ne kadar başarılı ve alanında ne kadar iyi işler yaptığını göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür. Haluk Sert ile ilgili daha fazla bilgi edinmek amacı ile yazımız sizler için oldukça faydalı olacaktır. Haluk Sert ve yaptığı projeler ile en detaylı bilgiler verilmeye çalışılmıştır.

Yorum Yazın