hasan-kimya-bolat-is-gyo

Hasan Kimya Bolat kimdir?

ulimnapytanknorp.tk https://kieconcsawheejets.tk Hasan Kimya Bolat kimdir? İş GYO’nun genel müdürlüğü görevine Hasan Kimya Bolat getirildi. İş GYO Genel Müdürü Hasan Kimya Bolat kimdir? sorusuna cevap arayacağız.

https://reumacleedisedis.tk Değişimin mimarı İş GYO’nun genel müdürlüğü görevini, bankacılık ve finans sektörünün başarılı ismi Bolat üstlendi. İş GYO, Bolat’ın 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle başarılarına yenilerini eklemeyi sürdürecek.

softnegoldwinncheng.ga Hasan Kimya Bolat kimdir?

Hasan Kimya Bolat, Ankara  Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler mezunudur.

1988 yılında Türkiye İş Bankası’nda müfettiş olarak göreve başlayan Bolat, İş Bankası’nın çeşitli şubelerinde şube müdürlükleri, Ticari Krediler Bölge Müdürlüğü, Kobi Kredileri Bölüm Müdürlüğü görevlerinin yanı sıra İş Bankası Grubu’nun muhtelif iştiraklerinde Yönetim Kurulu üyelikleri görevlerinde bulunmuştur.

2013-2017 yılları arasında İş Leasing Genel Müdürlüğü görevini yürüten Bolat aynı zamanda Leasing Sektörü Temsil Kurulu Başkanlığı ve FKB Başkan Yardımcılığı görevlerini üstlenmiştir.

Hali hazırda TİBAŞ Vakfı Yönetim Kurulu ve GullsEye A.Ş Yönetim Kurulu üyesidir.

Bolat, 11 Haziran 2018 tarihinde İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’ye Genel Müdür olarak atandı.

Bolat öncesinde İş GYO Genel Müdürlüğü görevini Turgay Tanes yürütüyordu. İş GYO Turgay Tanes’in emekliye ayrıldığını duyurdu. İşte o haber;

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu aydınlatma Platformu’nda (KAP) genel müdürün emeklilik nedeniyle görevinden ayrılması hakkında açıklama yaptı.

İş GYO’da genel müdür olarak görev yapmakta olan Turgay Tanes 11 Haziran 2018 tarihi itibarıyla emekliye ayrılacak. O nedenle genel müdürlük görevine 11 Haziran 2018 tarihi itibarıyla Hasan Kimya Bolat’ın atandı.

1987 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Turgay Tanes 1988’de T. İş Bankası A.Ş. Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başladı. Tanes 2004’ten bu yana İş GYO’da çalışıyordu.

Benzer Haber  Mahmut Asmalı Kimdir?

centovicatopti.tk İş GYO’nun KAP açıklaması:
Şirketimizde Genel Müdür olarak görev yapmakta olan Sayın Turgay Tanes 11 Haziran 2018 tarihi itibarıyla emekliye ayrılacak olup, Yönetim Kurulumuzun 08.06.2018 tarihinde yapılan toplantısında, genel müdürlük görevine 11 Haziran 2018 tarihi itibarıyla Sayın Hasan Kimya Bolat’ın atanmasına karar verilmiştir.

Yorum Yazın