Hasan Rahvalı Kimdir?

Ağaoğlu Grubu Genel Müdürü olan Hasan Rahvalı son derece başarılı bir iş adamıdır. İş kimliğine Ağaoğlu bünyesinde deva etmek isteyen Hasan Rahvalı, bir süre sonra istenilen başarıyı yakalayarak adını başarılı iş adamları listesine yazdırmayı başarmıştır.

Hasan Rahvalı 1944 doğumludur. 1944 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Eğitim yaşamında üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiştir. Marmara Üniversitesi İşletme mezunu olan Hasan Rahvalı kariyer hayatına Hürriyet bünyesinde başlamıştır. Kısa sürede yükselişe geçen Hasan Rahvalı daha sonra Ağaoğlu Şirketler ile yollarını birleştirmiştir.

Hasan Rahvalı evli ve dört çocuk babasıdır. Başarılı bir iş adamı olmasının asıl nedeni olarak evdeki mutluluğu belirtir. Mutlu evliliklerinin bir göstergesi olarak diğer alanlardaki mutlulukların da onu takip ettiğini belirtir.

hasan rahvalı ile ilgili görsel sonucu

Hasan Rahvalı İş Hayatı

Uzun yıllardır Ağaoğlu Şirketler ile yoluna devam eden Hasan Rahvalı artık Ali Ağaoğlu’nun sağ kolu olarak biliniyor. Ağaoğlu şirketlerinin başarısını ve kendi başarısını bu istikrara bağlıyor. Yapılan araştırmalar uzun yıllar aynı şirkette çalışan CEO’ların başarı noktasında daha ilerici bir anlayış ortaya çıkardığı yönündedir. Amerika’da piyasadaki büyük paya sahip pek çok firmanın aslında uzun yıllar boyunca aynı CEO ile yolarlına devam ettiğini söyler. Hasan Rahvalı iş hayatı da tam 22 yıldır Ağaoğlu Şirketler ile birlikte devam eder.

Ä°lgili resim

Hasan Rahvalı 1985 yılında Hürriyet A.Ş. ile yolarlını birleştirdi. Muhasebe müdürlüğü ve genel müdürlük gibi pozisyonlarından sonra 1988 yılında Hürriyet ile yollarını ayırdı. Ali Ağaoğlu ile tanışmasından sonra Ağaoğlu Şirketi tarafından iş teklifi geldi. Bu iş teklifini değerlendirerek Ağaoğlu Şirketlerin bünyesine girdi. 20 yılı aşkın bir süredir de Ali Ağaoğlu ile hiç kopmayan bir iş ortaklığı içerisine girdi.

Ağaoğlu Şirketi ile uzun birlikteliği sonucunda 200 yılında genel müdürlük pozisyonunda iken emekli oldu. Daha sonra kendi işlerini kurarak o yolda yürümek istedi. Ancak bu ayrılık 5 yıl sürdü. Çünkü 2005 yılında tekrar Ağaoğlu Şirketleri bünyesine katılmaya karar verdi. Hasan Rahvalı bu durumun kendisini tamamen Ağaoğlu Şirketlerine bağlı hissetmesi ile açıkladı.

Benzer Haber  Ozan Balaban Kimdir?

Rahvalı Projeleri

İnşaat sektörü, enerji sektörü ve turizm alanları olmak üzere pek çok farklı iş sahasında Ağaoğlu Şirketleri aktif olarak çalışmaya devam eder. Rahvalı projeleri ile de Ağaoğlu şirketlerinin gelirlerini en iyi seviyelere çıkarır. Bu sayede de hem kendisini geliştirme hem de şirketi kara sokma anlamında büyük katkı sunar.

Yorum Yazın