Hüseyin Genç Kimdir?

Hüseyin Genç 25.12.1942 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. 1976 yılından beri çeşitli projelerde müteahhitlik görevini üstlenmiştir. İş hayatı boyunda alt yapı ve üst yapı işleri dahil onlarca özel ve kaliteye projeye imza atmıştır. Günümüzde aynı zamanda kurucusu olduğu Genç İnşaat yönetim kurulu başkanlığını sürdürmektedir.

genç inşaat hüseyin genç ile ilgili görsel sonucu

Hüseyin Genç Sosyal Sorumluluk Projeleri

Genç inşaat yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdüren Hüseyin Genç üstlendiği ve destek verdiği sosyal sorumluluk projeleri ile oldukça takdir toplamış durumdadır; Bu projelerden bazıları ise şu şekildedir; Afrika’da yardıma muhtaç ülkelerde çeşitli eğitim kurumları inşaatlarının ücretsiz olarak gerçekleştirme, Yine Afrika’da yardıma muhtaç ülkelerde aş evi ve dinlenme yerlerinin hem inşaatı hem de maddi anlamda destek hizmetlerini sunulmaktadır. Bu sayede Türk milletinin yardım severliliğini dünyaya bir kez daha gösterilmektedir.

Hüseyin Genç Alt Yapı Projeleri

Hüseyin Genç tarafından yönetim kurulu başkanlığı görevi yürütülen Genç İnşaat tarafından yapılan alt yapı projeleri ise şu şekildedir; Kütahya Simav Kanalizasyon ve yağmur suyu inşaatı, Söke Ovası sulama inşaatı, Diyarbakır İçme Suyu, Kanalizasyon ve Paket Arıtma Tesisi İnşaatı, Armutlu Balıkçı Barınağı Tesisleri, Irak Semerra Su isale Tesisi, Irak Al Amarah Petrol boru hattı ve depolama tesisi hizmetleri başarılı ve tam zamanında teslim edilen sorunsuz projeler olarak dikkat çekmektedir.

Hüseyin Genç Endüstriyel Projeleri

Hüseyin Genç tarafından yönetim kurulu başkanlığı görevi yürütülen Genç İnşaat tarafından tamamlanan Endüstriyel projeleri ise şu şekildedir; Simav Atık su arıtma inşaatı, Çubuk Atık su arıtma inşaatı, DSİ Kemer Baraj İnşaatı, Aydın Söke Sağpazar Petrol Platformu İnşaatı, Irak Gezhani Barajı başarılı ve tam zamanında teslim edilen sorunsuz projeler olarak dikkat çekmektedir.

Benzer Haber  Afşin Aykanat Kimdir?

Hüseyin Genç Üst Yapı Projeleri

Hüseyin Genç tarafından yönetim kurulu başkanlığı görevi yürütülen Genç İnşaat tarafından yapılan Üst yapı projeleri ise şu şekildedir; Trabzon konut ve hastane inşaatı, Akçaabat 200 yataklı hastane inşaatı, Aydın 150 yataklı doğum ve çocuk hastanesi inşaatı, Seyrantepe 600 yataklı Devlet Hastanesi, Basra konut ve ticaret merkezi inşaatı ve Samara konut, ticaret merkezi, hastane, okul ile spor kompleksi inşaatı sorunsuz ve tam zamanında yüksel kaliteli bir şekilde yapılan üst yapı projeleridir.

Yol ve Köprü Projeleri

Hüseyin Genç tarafından yönetim kurulu başkanlığı görevi yürütülen Genç İnşaat tarafından yapılan otoyol ve köprü projeleri ise şu şekildedir;  Simav, Abide yol ve köprü inşaatı, Rusya Ninjinovrogot Surgut arası devlet demiryolu inşaatı, Irak Tuza yol inşaatı, Bağdat demiryolu inşaatı, Trabzon yol inşaatı, Gediz ve Simav arası yol inşaatı, Gana Tarkwa ile Abosa arası yol inşaatı ve Sivas Karayün ile Cellali arası yol inşaatı sorunsuz ve tam zamanında yüksel kaliteli bir şekilde yapılan yol ve köprü projeleridir.

 

 

 

Yorum Yazın