İbrahimMaasfeh

İbrahim Maasfeh

Akzirve Gayrimenkul CEO’su ibrahim Maasfeh ’tir. İbrahim Maasfeh Türkiye’deki inşaat sektörünün en önemli isimlerinin başında gelir. Türkiye inşaat sektöründe gün geçtikçe gelişen firmaları bünyesinde barındırır. Gerek ülke içerisinde gerekse de dünya sınırlarında yeni projeler hayata geçiren pek çok Türk markası vardır. Akzirve Gayrimenkul’de bu konuda ünü Türkiye sınırlarını geçen bir firmadır. Firmanın başında ise oldukça başarılı bir isim olan İbrahim Maasfeh bulunur.

Türkiye’deki ekonomik hayata Akzirve Gayrimenkul’de yön verir. Özellikle de İbrahim Maasfeh tecrübesinden yararlanan Akzirve Gayrimenkul, hızlı bir büyüme içerisinde bulunur. Bu sayede Akzirve Gayrimenkul 25 yıldır yatırımlarını aralıksız bir şekilde devam ettirir.

İbrahim Maasfeh

İbrahim Maasfeh Kimdir?

İbrahim Maasfeh, Ürdün asıllı bir Türk vatandaşıdır. 1989 yılında Türkiye’ye giriş yapan İbrahim Maasfeh aslında burada sadece eğitimini tamamlamak için gelmiştir. 1989 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinde Mimarlık Bölümü okumuştur. Eğitimini tamamladıktan sonra Suudi Arabistan’a dönme isteyen İbrahim Maasfeh aslında bunu başaramamıştır. Türkiye’yi çok beğendiği için iş hayatına da burada yön vermeye karar vermiştir.

Liseyi bitirene kadar İbrahim Maasfeh Ürdün’de kalmıştır. Üniversite eğitimi ile birlikte ilk kez Türkiye’ye girmiştir. Bu sayede de iş hayatında hem kendine hem de Türkiye’deki firmalara önemli katkılar sunmayı başarmıştır. İstanbul’daki konut projeleri ile Akzirve Gayrimenkul yatırımlığı önemli gelişmeler elde etmeyi başarmıştır.

İbrahimMaasfeh

Türkiye’de yaşamaya karar verdikten sonra da Türk vatandaşlığına da geçmiştir. Uzun yıllar Türkiye’de aktif olarak çalışan İbrahim Maasfeh’in ailesi de Türk vatandaşı olmuştur. İbrahim Maasfeh evlidir ve üç çocuğa sahiptir. Yatırımcı ve geliştirici kimliği sayesinde Türkiye2de çalıştığı Akzirve Gayrimenkul’ün daha fazla kazanç elde etmesine de yardımcı olmuştur. Onun daha fazla kazanç elde etmesi ise adının daha önemli bir hale gelmesine yardımcı olmuştur.

Benzer Haber  Selçuk Çelik Kimdir?

İbrahim Maasfeh uzun yıllar Türkiye’de farklı alanlardaki işlerde etkin bir rol oynamıştır. Bu sayede de kendini önemli ölçüde geliştirmeyi sağlamıştır. Akzirve Gayrimenkul konusunda yatırımcı olarak piyasaya iddialı bir giriş yapmıştır. Bu sayede de farklı projeleri ile gayrimenkul alanındaki iddiasını ortaya çıkarmıştır.

Akzirve Gayrimenkul Hizmetleri

Akzirve Gayrimenkul firmasının geçmişi 1992 yılına kadar dayanır. Türkiye’de köklü bir isim olan bu şirket her zaman aktif projeler ile alanında lider bir hale ulaşmıştır. Şirket ilk olarak seramik ve mermer alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. 25 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren şirket; pek çok yatırım konusunu da ele alır. 2010 yılından bu yana da gayrimenkul alanında adından sıklıkla söz ettirir. Konut projesi ile 2010 yılından bu yana aktif olarak iş hayatındadır.

Akzirve Gayrimenkul Projeleri

Akzirve Gayrimenkul şirketi ilk olarak 200 yılında kendi fabrikasını kurmuştur. Seramik ve mermer alanındaki çalışmalar ile piyasaya giren şirket; ilk fabrikasını da bu alanda kurmayı başarmıştır. Bu sayede de dünya üzerindeki önemli yatırımcılar arasında yerini almayı başarmıştır.

2000 yılında Antalya’da mermer ocakları satın alınmıştır. Akzirve Gayrimenkul, bu mermer ocakları sayesinde sorunsuz bir şekilde firmanın kendisini büyütmesi de sağlanmıştır. Mermer üretim ticaretine 2000 yılında başlayan Akzirve Gayrimenkul, bu alanda ihracat seviyesi büyüklüğüne ulaşmaktadır. Akzirve Gayrimenkul projeleri sayesinde İbrahim Maasfeh sürekli bir büyümeyi hedeflediklerini söyler. Ortaklarından öğrendiği bilgi ve tecrübeleri ile her geçen gün önemli bir büyümeyi de elde eder.

Akzirve Gayrimenkul tüm projelerinde öncelikle insana ve çevreye odaklanır. Bu sayede de insanların ilgi ile takip ettiği projelere ulaşma durumu söz konusudur. Özel bir şekilde elde ettiği projeler ile gayrimenkul alanında da iddiasını sürdürür.

Benzer Haber  Mehmet Özhaseki

Akzirve Gayrimenkul ve Yatırım

İbrahimMaasfeh

CEO’sunu İbrahim Maasfeh’in üstlendiği Akzirve Gayrimenkul, günümüzde konut konusunda etkili bir çalışma içerisindedir. Gün geçtikçe daha fazla bir büyüme isteyen bu firma, rotasını gayrimenkul alanına çevirmiştir. Akzirve için önemli olan İstanbul’a uygun konut üretmektir. İstanbul her yönü ile dünyanın özel şehirleri arasında bulunur. Bu nedenle de İstanbul’da yapılan konutlarda da özel ayrıntılar ön plana çıkmalıdır.

Akzirve Gayrimenkul, İstanbul konutlarına titizlik içerisinde yaklaşır. Mimari özellik olarak İstanbul’a yakışır ürünler tercih etmek ister. Bu nedenle de Akzirve Gayrimenkul ve yatırım yönü teknik bakımdan da desteklenir. İstanbul konutları sayesinde insanlara aradıkları modernlik ve gösterişlilik İstanbul’a uygun bir hale getirilir.

Yorum Yazın