Kemal Gülman Kimdir?

Kemal Gülman, inşaat sektöründe faaliyet gösteren Gülman Grup’un CEO’luk görevini yapmaktadır. Türkiye’nin en zengin iş adamları arasında gösterilmektedir. İşte, Kemal Gülman hakkında detaylar:

Kemal Gülman ve Özgeçmişi

Kemal Gülman Türkiye’nin en zengin iş adamları arasında yerini üst sıralarda almaktadır. Kemal Gülman inşaat sektörü öncelikle olmak ile beraber enerji, lojistik ve tersane konularında şirketleri bulunan Gülman Grup’u eşi ile beraber aile şirketi olarak yönetmektedir. Yaklaşık 25 yıldır Türkiye’nin önde gelen kurumsal gayrimenkul yatırımcılarından olan Gülman Grup arsa, ofis, konut projeleri ve ticari gayrimenkullerden oluşan çok büyük ölçekli bir yönetime sahiplik yapmaktadır. Sadece tek bir iş ile kalmayan birçok işte deneyim sahibi olan bir şirket olarak günümüze kadar gelmektedir. CEO olarak Kemal Gülman oldukça fazla büyük ve gösterişli işlere imzasını atmış ve atmaya da sürekli olarak kendini en iyi şekilde yenileyerek imzalarını atmaya devam etmektedir. 25 yıl süren bu serüven yıllar sonra en iyi izler ile de serüvenini devam ettirecek gibi gözükmektedir.

Kemal Gülman ve Gülman Grup İçinde Gerçekleşen Projeler

Gülman Grup’un tamamladığı projeler geçmiş 25 yıl düşünüldüğü zaman öyle anlatılacak kadar ya da üç beş cümleye sığdırılacak kadar az olmamaktadır. Bu yazımızda sizlere kısa da olsa elimizden geldiği kadarınca anlatmaya çalışacağız. Yaptığı projeler tek bir alanla sınırlı kalmaması açısından da oldukça önemli işler olduğunu da gözler önüne sermektedir.

Gülman Grup tamamladığı projeler de Maslak’ta Park Plaza Ofis projesi, Bodrum Yalıkavak da Sunnet Villaları, Bodrum da Hipodram AVM’leri bulunurken, önümüzdeki dönemde Bodrum için farklı planlamalar da yapılmaktadır. Konut ve ticari planlamalar üzere olan bu proje aynı zamanda İstanbul için de düşünülmektedir. En kısa zamanda Gülman Grup tarafından icraatına da geçeceği belirtilmektedir. Aynı zamanda daha farklı planladıkları projeleri de bulunmaktadır. Golf ve konaklama, villa arsaları, ticari ve konut arsaları gibi çeşitli ve çok fazla iller de gerçekleştirilmesi beklenen projeleri bulunmaktadır. Sadece İstanbul değil birçok ilde de aktif rol oynayan Gülman Grup inşaat alanında oldukça fazla yeniliklere kapı aralamıştır. Bunlar ile beraber bitirdiği de oldukça fazla projesi bulunmaktadır.

Benzer Haber  Salih Bezci Kimdir?

Sunset villaları, hipodram AVM leri şeklinde farklı şekiller de biten projelerindendir. Villa projeleri, Türkbükü gibi ve daha fazlası şeklinde devam eden projeleri de bulunmaktadır. Şöyle ki bir CEO olarak Kemal Gülman her daim yeniliklerden yana olması sebebi ile her daim farklı şekillerde ortaya çıkmaktadır. Daha da yeni projeler için ve bitmiş projeler için mutlaka takipte kalmanız gerekmektedir.

 

Yorum Yazın