Mehmet Gür Kimdir?

Ortadoğu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gür Ortadoğu Grup olarak amaçlarının faaliyet göstermekte oldukları bütün alanlarda yaratıcı projeler geliştirerek müşterilerin pazara yönelik ihtiyaçlarını karşılamak ve bunu sağlayabilmek için fonksiyonel iş modelleri ile çalışmak olduğunu ifade ediyor. Mehmet Gür bu amaçlarına ulaşabilmek için Ortadoğu Grup olarak faaliyet gösterdikleri tüm alanlarda kurumsal bir organizasyon yapısı oluşturarak önce ele alınan proje üzerinde çalışmak ve gerekli çalışmaları bitirdikten sonra uygulamaya geçtiklerini ve doğru planlama yaparak faaliyete geçmenin kendilerini başarıya ulaştığını beyan ediyor.

Mehmet Gür tarafından Yönetim Kurulu Başkanlığı yapılan Ortadoğu Grup 1981 yılında kurularak inşaat ve lojistik alanlarında faaliyet göstermek amaçlı kurulmuş olup yaklaşık 40 senedir hem ülke içerisinde hem de dünya genelinde sayılamayacak kadar fazla başarılı projeler ve yatırımlar yapmıştır.

Ortadoğu Grup kendisine çalışma ilkeleri olarak belirlemiş olduğu inovasyon, cesaret, müşteri memnuniyeti odaklılık, kurumsal yönetim, sürdürülebilir iş modeli, kaynak optimizasyonu, doğru plan ile çalışma ve hedefe odaklanma kriterleri ile faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Ortadoğu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gür Ülkemiz genelinde inşaat sektöründe özellikle son 10 sene içerisinde istikrarlı bir büyümenin artarak devam ettiğini belirtiyor.

Ortadoğu Grup Faaliyet Gösterdiği Sektörler

Ortadoğu Grup kurulduğu 1981 senesinde İnşaat ve uluslararası lojistik alanlarında faaliyet göstererek başladığı hizmetleri sağlık enerji gıda Dış Ticaret ve çevre teknolojileri ne kadar pek çok alana yayarak oldukça geniş bir portföyü de hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Nitelikli insan gücüne inandığı için çalışanlarının büyük çoğunluğunu lisans ve lisansüstü eğitim almış kişilerden seçmektedir.

mehmet gür ortadoğu grup ile ilgili görsel sonucu

Ortadoğu Grup Faaliyetleri Hakkında

Ortadoğu Grup hem çevreye hem de topluma katkı sağlamayı amaçladığı için pek çok sosyal sorumluluk projesi için eğitim ve kültür alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Beyoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı binası, Rize Güneysu Kültür Merkezi gibi binalarda Ortadoğu Grup tarafından yapılan çalışmalar görülmektedir sağlık hizmetleri alanında Memorial Hospital ile faaliyetlerini sürdüren Ortadoğu Grup yenilenebilir enerji faaliyetleri çöp gazından enerji üretim tesisleri gibi projeleri de gerçekleştirmektedir.

Benzer Haber  Nimetullah Kaya Kimdir?

 

Yorum Yazın