Mehmet Mısırcı Kimdir?

Öz – Er – Ka İnşaat Şirket’i kurucusu Mehmet Mısırcı kimdir? Sorusu için tüm detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz.  İşte, 2004 yılında kurulan Öz  Er – Ka İnşaat Şirketi kurucusu Mehmet Mısırcı ile ilgili tüm bilgiler:

Mehmet Mısırcı

Mehmet Mısırcı tarafından 2004 yılında kurulan Öz – Er – Ka İnşaat Şirketi, İstanbul – Esenyurt’ta yer alıyor. Seçkin konut projeleri üretmek amacıyla yola çıkan şirket, Mehmet Mısırcı öncülüğünde kısa sürede çok sayıda başarılara imza atmıştır.

Mehmet Mısırcı; ‘‘İnsanların yaşadığı alanda huzuru bulması, rahat etmesi’’ bağlamında konut yapmaya başlamış ve devam etmiştir. Belirlenmiş olan misyon üzerinden, sorunsuz şekilde konutların inşa edilmesi sağlanmıştır.

Konut Projeleri

mehmet misirci emlaklobisi

Başarı ile sonuçlanmış olan çok sayıda konut projesi bulunmaktadır. Mısırcı tarafından yapılmış olan konut proje sayısının 24 olduğunu söyleyebiliriz. Bu konut projelerinde Mehmet Mısırcı imzası vardır ve Öz – Er – Ka İnşaat Şirketi üzerinden gerçekleştirilmiştir.

Öz – Er – Ka İnşaat Şirketi

Öz – Er – Ka şirket kurucusu kimdir sorusuna yanıt olarak Mehmet Mısırcı cevabı veriliyor. Peki, şirket faaliyetleri, şirketin vizyon ve misyonu nedir? Bu soruların cevaplanmasının ardından, şirket hakkında da detaylı bilginin alınması mümkün olacaktır.

Bakıldığında Mısırcı tarafından yapılan her konutun, huzur ve konfor sunması gerektiği amaçlanmış. Konut projelerini incelemeniz durumunda, direkt olarak bu amaç üzerinden inşa edilmiş olduğunu görebilirsiniz. Şirketin profesyonel ekip ile yürütmüş olduğu çalışmalar, ailelerin memnun kaldığı yaşam alanlarına erişimi sağlamıştır. Şirketin adını duyurması için başarılı projelere imza atılması yeterli olmuştur.

Gelecekteki hedefler arasında ise ülkenin ve evrensel anlamda inşaat alanında önde gelen şirketler arasında yerin alınmasıdır. Başarılı projeler ve çok daha fazlası ile evrensel inşaat şirketleri arasında yer alma hedefleri yer almaktadır. Tüm olanakların bulunduğu ve üst düzey bir güvenliğin sağlanmış olduğu projeler ile ailelere hizmet verilmektedir.

Benzer Haber  Varol Tezmen Kimdir?

Seçkin aileler için yürütülen pek çok projenin tanıtımı en iyi şekilde yapılmaktadır. Üretimde doğaya karşı duyarlı olunması, çevreye faydalı olmanın en önde tutulması sağlanır. Bilgi birikimi ve Öz – Er – Ka İnşaat Şirketi anlayışı ile ilk tercih edilen firma olma hedeflenmektedir. Bu alanda başarılara başarı eklenerek, tercih edilen inşaat şirketi olacaktır.

Yorum Yazın