MertBoysanoğlu

Mert Boysanoğlu Kimdir?

1976 yılında doğmuş olan barncompehocon.gq Mert Boysanoğlu Mesa Mesken İnşaat bünyesinde yer almaktadır. Çalışkan ve yenilikçi vizyonu ile genç yaşında odlukça başarılı bir grafik çizen Mert Boysanoğlu genel müdürlük görevini üstlenmesi ile inşaat sektöründe Mesa Mesken Yapı çağ atlamıştır.

MertBoysanoğlu

taarithegdiosub.ga Eğitim Hayatı

Mert Boysanoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini Ankara TED Koleji’nde tamamlamıştır. Daha sonrasında Oxford School of Architecture de mimarlık alanında lisans eğitimi almıştır. Oxford Brookes School of Town Planning de ise şehir bölge planlama alanı üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra kariyerine odaklanmıştır.

Mert Boysanoğlu İş Hayatı

2000 yılında meslek hayatına atılım yaptıktan sonra günümüze kadar aynı şekilde çalışmalarını geliştirerek kendini daha iyi konumlara getirmeyi başarmıştır. BSB London Architects firmasında çalışmaya başlayan Boysanoğlu daha sonrasında 2001 yılında çalışmalarını İnfoTron firmasında devam ettirmiştir. 2003 yılında Mesa da şantiye ince işler şefi olarak başlamış olduğu iş hayatıyla Mesa bünyesinde yer almıştır. İlerleyen zamanlarda iş geliştirme müdürü ve bunun yanı sıra genel müdür yardımcısı olarak kariyerine devam etmiştir.

2003 yılında şantiye ince işler şefi olarak başlamış olduğu kariyeriyle tmasbasneusmelilsur.cf Mesa’da 2007 yılında Mesa Maslak ve Mesa Kemerburgaz projelerini yürütmeye başlamıştır. Kısa zamanda özellikle göstermiş olduğu başarı ile kariyerine emin adımlarla tırmanmaya devam etmiştir. Almış olduğu görevleri layıkıyla yerine getirerek başarısına başarı eklemiştir.

2007-2011 yıllarında Mesa’nın yurtdışı işler departmanına bağlı olarak çalışmaya devam etmiştir. Kazakistan, Azerbaycan’da yer almakta olan projelerin sorumlusu olan Boysanoğlu daha sonrasında 2011 ve 2013 yılları arasında İstanbul ofisinde iş geliştirme müdürlüğü görevini devralmıştır.

Benzer Haber  Evren Durası Kimdir?

2013-2015 yılları arasında ise genel müdür yardımcılığına yükselmiştir. Daha sonrasında 2015 yılından itibaren ise Mesa Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmeye başlamıştır. 2016 Eylül ayından itibaren devralmış olduğu görevinin yanı sıra genel müdürlük görevini de yerine getirmektedir.

MertBoysanoğlu

Aile Yaşantısı

Almış olduğu eğitimin yanı sıra kısa zamanda kariyerinde başarılı şekilde yükselmeyi başarmış olan Mert Boysanoğlu evlidir. Aynı zamanda bir çocuğu bulunmaktadır. Türkiye Müteahhitler Birliği Yönetim Kurulu Üyesi olmasının yanı sıra Mimarlar Odası Üyesi ve bununla birlikte Beşiktaş Jimnastik kulübü kongre üyesi olarak yer almaktadır. Mutlu aile yaşantısının yanı sıra başarılı bir kariyere sahiptir.

Mert Boysanoğlu Tamamlanan Projeler

Genel Müdürlük görevini üstlendiği Mesa Mesken İnşaat tarafından tamamlanan projeleri ise şu şekildedir; Tema İstanbul, Mesa Sahil 223 ve 224, Mesa Marmara, Çamlıca’da Mesa, Papirus Plaza, Kartall Mesa, MN Bahçeşehir, Çengelköy Mesa, Sahill Mesa, Lösev Eğitim ve Sağlık Binası, Park Oran Konut Projesi, Türkiye Müteahhitler Birliği binası projesi, Cumhurbaşkanlığı Tarabya projesi, Tuzla konut projesi ve Çamlıpark konut projesi tamamlanan projelerden sadece birkaçı durumundadır. Bu projelerle ülkemizde bilinen konut profilinin dışına çıkılarak çağın ilerisinde ve doğa ile dost projeler gerçekleştirilerek tüketicilerin çok yoğun ilgisi ile karşılaşılmış durumdadır.

mesa-koz-proje

Mert Boysanoğlu Devam Eden Projeler

Genel Müdürlük görevini üstlendiği Mesa Mesken İnşaat tarafından devam eden projeleri ise şu şekildedir; Mesa Orman Projesi, Mesa Cadde Projesi, Mesa Gökada Projesi, Mesa Çubuklu 28 Projesi, Mesa Koz, Yeşilkaya su, Mesa Koza 66, Park Mozaik, Yeşilkaya Koru ve Tema İstanbul Bahçe Projeleridir. Bu projeler gerek projesi, gerek finansmansı ve gerekse kalitesi anlamında odlukça profesyonel bir çalışma ürünü sonucudur.

Mert Boysanoğlu Gelecek Projeler

Genel Müdürlük görevini üstlendiği Mesa Mesken İnşaat tarafından proje aşamasında olan çalışmalar ise şu şekildedir; Antalya projesi, İstanbul Kemerburgaz projesi, Dragos İstanbul Projesi ve Kartal İstanbul Projesidir.

Benzer Haber  By Group İcra Kurulu Başkanı Mahmut Bayraktar Kimdir?

Yorum Yazın