mine-narin-kimdir

Mine Narin Kimdir?

Mine Narin İstanbul’da doğmuştur. Hali hazırda kuruculuğunu üstlendiği Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı’nda Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinin yanında, Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı, Martı Otel İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği, Çağdaş Eğitim Vakfı’nda Mütevelli Heyeti Kurucu Üyeliği, Tina Vakfı’nda  Mütevelli Heyeti Kurucu Üyeliği, Kadın Girişimcileri Derneği (KAGİDER) üyeliği görevlerini aktif bir şekilde devam ettirmektedir.

Mine Narin Kimdir? ile ilgili görsel sonucu

Eğitim Hayatı

Mine Narin Eğitim hayatı olarak; İlk ve orta öğrenimini Şişli Terakki ve Avusturya Lisesinde tamamlamıştır. 1985 yılında ise Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden başarıyla mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra ise ilk profesyonel anlamda iş deneyimini Chase Manhattan Bank’ta çalışarak başlamıştır. Daha sonra Türkiye’de tekstil ve konfeksiyon sektörlerinde, değişik kademelerde yöneticilik görevini üstlenmiştir. Özellikle yenilikçi ve çağdaş iş yaklaşımı ile kısa sürede yıldızını parlatmış kalite ve teknolojinin önemine inan yapısı ile oldukça başarılı olmuştur.

İş Hayatı

Mine Narin Kimdir? ile ilgili görsel sonucu

Üniversite yaşamı sonrası çalıştığı şirketlerdeki deneyimi ona büyük bir potansiyel ve tecrübe kazandırmıştır. Günümüzde Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanlığı, Martı Otel İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği. Görevlerini aktif bir şekilde üstlenmektedir.

Günümüzde 23 Mart 2018 tarihinden itibaren Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmektedir.

Mine Narin Aile Hayatı

Mine Narin İngilizce ve Almanca bilmektedir. Evli ve bir çocuk annesi olan Mine Narin huzurlu ve mutlu bir aile yapısı ile bilinmektedir. İş yaşamı ve aile hayatını birbirinden profesyonel bir şekille ayıran Mine Narin bu anlamda aile hayatını gözlerden uzak bir şekilde yaşamayı tercih etmektedir.

Benzer Haber  İbrahim Babacan

Mine Narin Tamamlanan Projeleri

Mine Narin’in yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Martı GYO tarafından tamamlanan projeleri ise şu şekildedir;  Martı MYRA Hotel, Martı Marina, Narin PARK, Martı Sarıgerme, Martı Diamond Hotel, Martı Aphrodisias Hotel. Martı Giovia ve Martı Marmaris projeleri özellikle otelcilik sektöründe oldukça faal olan ve yaşam kalitesini teknoloji ve tatil konseptiyle birleştiren projelerdir. Projelerinin büyük bir kısmını Martı Otel İşletmeleri A.Ş. bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Mine Narin Sosyal Sorumluk Projeleri

Mine narin sosyal sorumluluk projeleri anlamında en aktif ve katılımcı yöneticiler arasında üst sırada yer almaktadır. Özellikle kurucusu olduğu ve halen yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı ile sosyal sorumluluk anlamında oldukça başarılı çalışmalara imza atmıştır. Özellikle otizmli çocukların yaşam ve eğitim alanları konusunda çok önemli çalışmalar yapılmıştır. Özel tohum vakfı özel eğitim okulu, İstanbul genelinde Otizmli çocuk genel tarama projesi, Okul öncesi Otizmli çocukların kaynaştırma projesi gibi onlarca proje ile otizmli çocukların normal hayata adaptasyonu ve eğitimi konusunda dünyada birçok ödül almış projeler gerçekleştirilmiştir.

 

 

 

Yorum Yazın