Muammer Ceylan Kimdir?

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan 39 yıldır ticaretle uğraşan iş adamıdır. 65 yaşında olan Ceylan, hayatta en çok ailesini ve ülkesini önemsediğini her fırsatta dile getirir.

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan kimdir?

muammer-ceylan-emlaklobisi

12 Mart 1953 İstanbul doğumlu olan Muammer Ceylan, iş hayatına 1980 yılında Karaköy Perşembe Pazarı’nda bakır ve metal sektöründe faaliyet gösteren ‘Ceylan Metal’ firmasında başladı. Edindiği bilgi birikimi ile 1995 yılında inşaat sektörüne giriş yaptı. İnşaat sektöründe gerçekleştirdiği yatırımlarla kısa zamanda birçok önemli projenin altına imzasını attı.

Muammer Ceylan’ın üye olduğu dernekler

Muammer Ceylan, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD), Semerkand ve Uluslararası Kardeşlik Barış ve Ahlak Derneği (UKBA) vakıflarının yönetim kurullarında da aktif olarak yer aldı. 1995 yılında girişimci kimliğiyle Ceylan İnşaat’ı kurdu. Halen Ceylan İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı sürdürmeye devam eden Ceylan, bilgi birikimini ve tecrübesini tüm iş süreçlerine yansıtarak ‘Ceylan’ imzasıyla yoluna devam etti.

Muammer Ceylan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan plaket aldı

muammer-ceylan-emlaklobisi

Gayrimenkul ve taahhüt sektöründe faaliyet gösteren Ceylan İnşaat, istikrarlı bir şekilde büyümeyle sektörün gelişimine katkıda bulundu. TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı’na katılımından dolayı Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından plaket almıştır. Semerkand Vakfı tarafından 12.merkez Esenyurt Şubesi Haşemi Termal Projesine göstermiş olduğu katkı plaketi ve birçok ödülle başarısını kanıtladı.

Ceylan İnşaat

Ceylan İnşaat Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, ilk olarak 1980 yılında Karaköy Perşembe Pazarı’nda bakır ve metal sektöründe faaliyet göstermiştir. 1995 yılında inşaat alanında yatırımlar gerçekleştirerek bu sektördeki faaliyetlerine devam etmiştir. Mecidiyeköy, Levent, Fikirtepe, Göztepe, Tuzla, Kartal ve Topkapı’da 7 şantiyede kentsel dönüşüm projeleriyle 3 bin konut inşa ediyor.

Ceylan İnşaat, “Zer” markasıyla İstanbul’un farklı bölgelerinde konut üreten ve son olarak Fikirtepe’deki projesinde finansal zorluklar nedeniyle KİPTAŞ ve İLBANK’ı ortak alan inşaat şirketidir.

Benzer Haber  Serdar İnan Kimdir?

Ceylan İnşaat Tamamlanan Projeleri

Ceylan İnşaat tamamlanan projeleri, Zer Tuzla Marina, Zer Levent, Zer Mecidiyeköy, Zer Kartal, Zehra Konakları, Ceylan Kent, Ceylan Kız Yurdu, Çatalca Konakları, Zer Bostancı, Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Ceylan Residence, Semerkand Sitesi, Gizil Evleri, Ceylan Home Office, Ceylan Venüs Konutları, Biltek Koleji’dir.

 

Yorum Yazın