Necati Akyazıcı Kimdir?

Bu makalemizde sizlere Canan Yapı yönetim kurulu başkanı Necati Akyazıcı kimdir biyografisi hakkında bilgi vereceğiz.

Necati Akyazıcı, Trabzon Akyazı da 1956 yılında doğdu. İlk ve orta okulunu Akyazı da okuduktan sonra lise eğitimini 1972 yılında İstanbul da okudu. İstanbul Devlet Mimarlık Üniversitesinde üniversite eğitimini gerçekleştiren Necati Akyazıcı, inşaat mühendisliği bölümünü tamamlamıştır.

1977 ve 1979 yılları arasında her ne kadar inşaat mühendisliği görevini gerçekleştirse de Necati Akyazıcı’nın ismini 1980 yılında kurmuş olduğu canan kozmetik ile duyurmaya başladı ve böylelikle kurmuş olduğu canan kozmetik tarafından üretilen ipek şampuan sayesinde ciddi başarılara imza atma imkânı buldu. Kararlı ve emin adımlar ile yürüyen Necati Akyazıcı, 2005 yılında canan yapıyı kurarak okumuş olduğu alan olan inşaat sektörüne yönetim kurulu başkanı olarak adım attı.

Canan Yapı ile Kararlı Yürüyüş

Canan yapı, ile inşaat sektöründe başarılı bir şekilde yer almanın yanı sıra sektöre bir canlılık geldi. Ve başarının bir kazancı olarak 500 büyük sanayi kuruluşun arasında yer alma imkânı buldu. Gayrimenkul sektörü oldukça masraflı ve gerçekten ciddi bir cesaret isteyen bir sektör olmasına karşın büyük bir cesaret ve özveri göstererek bu sektöre giren Canan yapı kararlılığından ve özverisinden asla ödün vermeden ilerlemiştir.

Canan yapı kendine misyon ve vizyon olarak müşterinin istediği kalite ve mimari tasarım ile kusursuz bir şekilde müşteriye teslim edebilmektir. Müşterilerinden tedarikçilerine kadar geniş çerçevede saygı ve dürüstlük sergilemenin yanında yatırım ve yenilikçi portföyünü korumuştur. Bu misyon ve vizyon çerçevesinde ilerleyen şirket, ilk ve önemli projesi Canan Residence Ataşehir’i faaliyete geçirmek olmuştur. 12600 m2 lik bir alana inşa edilen bu yapı üç tane ayrı blok ve bir tane de süper marketten oluşmaktadır. Bu projeye bu ismi vererek ileride yapılacak projeler için bir referans olmasını hedeflemişlerdir.

Benzer Haber  Ferit Şahenk Kimdir?

Canan yapı, yapılan bu proje ile müşterilerine şöyle bir mesaj verdiler; huzurlu ve sorunsuz mükemmel bir yapının sahibi olabilmeniz garanti vermek olmuştur. Canan yapı, İstanbul yapı ile ortak bir şekilde sahip olduğu arazileri üzerinde faaliyete geçirmekte oldukları karma yaşam projesi olan Canan Business ve birçok AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir. Üst finans gücünü koruyarak ve taviz vermeden geleceğe güvenli bir şekilde bakmakta olan Canan yapı müşterilerinin taleplerini en pratik ve en mükemmel şekilde çözerek zamanında ve verilen taahhüt çerçevesinde teslim etmektedir.

Yorum Yazın