Nurdoğan Topuz Kimdir?

Nurdoğan Topuz gayrimenkul yatırım ortaklığı konusunda kendisini geliştirmiş ve bu alanda yükselebilmek adına sürekli çalışmalarına devam etmiştir.

Nurdoğan Topuz Meslek Hayatı

Nurdoğan Topuz nurol gyo ile ilgili görsel sonucu

Nurdoğan Topuz Boğaziçi üniversitesinden yüksek bir başarı elde ederek eğitim hayatını tamamlamıştır. Temmuz 2017’den beri Nurol GYO’da finans müdürü olarak görevini yapmaktadır. Tabii ki buralara kadar gelebilmesi o kadar kolay ve kısa yollardan olmamıştır. Herkes gibi o da kendi emek ve mücadeleleri ile birlikte buralara kadar gelebilmiştir. Daha önceleri Acron Colsuntig’te Finans Müdürü olarak çalışma hayatında başarılar elde eden bir bireydir Nurdoğan Topuz. İş hayatına 2000 yılında atanmış olması ile kısa ama zorlu bir süreç içerisinde çalışma hayatına farklı yönler elde edebilmiştir.

Deloitte’de 4 yıl bir çalışma hayatı geçirmiştir. Buradan sonra ise Yapı Kredi Sigorta’da 6 yıl kadar uzun bir süre hizmet vermiştir. 2010-2016 yılları arasında ise Experteam’de görev almıştır. Ve Nurdoğan Topuz son olarak Acron Consultig’de finans müdürü olarak çalışma hayatını sürdürmüştür. Nurdoğan Topuz son olarak 11 Aralık 2017’den itibaren Nurol GYO Genel Müdürlüğü görevine atanmış ve çalışma hayatını artık burada devam etmiştir. Şimdiler de ise başarıdan başarıya koşan Nurdoğan Topuz çalışma hayatına başladığı müdürlükten devam etmektedir.

Projeleri

Nurdoğan Topuz ile ilgili görsel sonucu

Nurdoğan Topuz yukarıda da anlattığımız gibi zorlu yollardan geçerek meslek hayatı konusunda farklı atılımlar yapmış başarılı bir iş adamı olmaktadır. Nurol gayrimenkul yatırım ortaklığı eylül 1997 büyük sermayeler ile kurulmuş bir şirket, holding olmuştur. İstanbul Şişli’de görevini en iyi şekilde yerine getiren holdingler arasında yerini almıştır. Çok nitelikli kadrosu ile de oldukça fazla dikkatini çekmiştir.

Nitelikli kadrosunun içinde Nurdoğan Topuz da yerini almıştır. Ve uzun yıllarca Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığında elinden gelen her şeyin en iyisini yapmıştır. Türkiye’nin nitelikli üniversitelerinden olan Boğaziçi Üniversitesinden de mezun olması sebebi ile kendisini daha da fazla geliştirmiştir. Şimdi Nurol gayrimenkul ortaklığında genel müdür olarak da görevini layıkı ile yerine getirmektedir. Bu neden ile de zaten genel müdürlük görevi Nurdoğan Topuz’a layık görülmüştür.

Benzer Haber  İbrahim Çeçen Kimdir?

Yeni ve aktif imajı ile son derece yeni fikirler ile öncelikle kendisini daha sonra da çalıştığı holding için yepyeni projeleri ile gündeme gelmiştir. Mutlaka ve mutlaka örnek alınması gereken kişiler arasında yerini almaktadır. Hatta alanında ilk sırayı aldığını söylemek de yanlış olmayacaktır. Bu sebeple hakkında merak ettiğiniz diğer şeyler için de daha detaylı bir araştırma yapmanız da her zaman için fayda olacaktır.

Yorum Yazın