omersacaklioglu

Ömer Saçaklıoğlu Kimdir?

here Ömer Saçaklıoğlu Metal Yapı markası ile inşaat ve gayrimenkul sektöründe uzun süredir hizmet vermektedir. Aynı zamanda Ömer Saçaklıoğlu Doğa okullarının %100 hissesini satın alarak yeni sahibi olmuştur. Şanlıurfa doğumlu olan Ömer Saçaklıoğlu tüccar bir aileden gelmektedir. Ömer Saçaklıoğlunun babası tüccarlık yaptığı Urfa’da aynı zamanda büyük et imalathaneleri ile de bilinmektedir. Urfa’daki işlerini büyüten Saçaklıoğlu Ailesi daha sonra İstanbul’a yerleşmiştir ve İstanbul üzerinden tüm işlerine devam etmektedir.

Ömer Saçaklıoğlu ve ailesi bir süre sonra Aygaz bayiliği yapmaya başlamıştır ve Koç Holding’in en büyük Aygaz bayisini satın alarak Anadolu’ya likit gaz taşımacılığı yapmaya başlamıştır. Aile buradan elde ettiği kazancın tümünü Ömer Saçaklıoğlu üzerinden İstanbul’un birçok yerinden arsa satın alarak değerlendirmekte ve daha büyük kazançlara çevirmektedir. Satın aldıkları arsalar ile İnşaat sektörüne yönelen Ömer Saçaklıoğlu ve ailesi 1980 yılında İstanbul’da Florya’da ilk apartmanlarını inşa ederek başlamış oldukları sektördeki faaliyetlerine bugün Ömer Saçaklıoğlu’nun sahibi olduğu Metal Yapı Konut Şirketi ile devam ettirmektedir.

omersacaklioglu

source Metal Yapı Konut

sweepadladdepa.tk Ömer Saçaklıoğlu aynı zamanda sahibi olduğu Metal Yapı Grup içerisinde başkanlık görevini yapmaktadır. Metal Yapı geçmişe dayalı köklü bir şirket özet gayrimenkul sektöründe son yıllarda atak yapmış ve sektörün önde gelen gayrimenkul firmalarından biridir. İstanbul’da pek çok yerde konut ve ofis projesini hayata geçirerek bu projelerde başarılı işlere imza atan Ömer Saçaklıoğlu önderliğindeki Metal Yapı, Florya ve Göktürk’te konut projesini devam ettirirken İstanbul Levent’te İstanbul Tower 205 projesini yürütmektedir. Ayrıca metal yapı grup gelecek dönemde yeni projeler ile faaliyetlerini sürdürmek için hazırlıklara başlamış durumda.

tsilunsparti.tk Metal Yapı Konut Şirketi

Projelerinde ve yaptıkları işlerde son teknolojiyi kullanan Metal Yapı Konut müşteri odaklı çalışarak markaya yaptıkları yatırımın karşılığını almaktadır. Bu durum gayrimenkulde markalaşma yönünden metal yapı konut ah büyük değer katmaktadır. Markalaşmış konut satışı sağlayan firma böylece kişilerin yaşamları boyunca konfor şartlarını daha iyiye yönelik bir şekilde değiştirmesini sağlıyor. Böylece Konsept projeler yatırım amaçlı olarak da yüksek bir yatırım değerine sahip oluyor. Her zaman projelerinin arkasında duran ve projeye destek veren Metal Yapı Konut böylece başarıya ulaşıyor.

Benzer Haber  Mehmet Mısırcı Kimdir?

omersacaklioglu

urunmota.cf Metal Yapı Markasını Farklı Kılan Özellikler

Metal Yapı Konut projelerinde en önemli özellik projenin ana temasının konfor ve konfora dayalı bir yaşam biçimini sunmasıdır. Metal yapı konut projeleri doğaya saygılı bir şekilde modern yaşam ile birlikte duayı birleştirme üzerine kurulduğu için doğaya saygılıdır ve doğaya zarar vermez. Thermowood ahşap ülkemizde ilk defa Metal Yapı konut tarafından kullanılmıştır. Firmanın neredeyse tüm projelerin de doğal ahşap ve doğal taş kullanılmaktadır. Asla plastik pencere kullanılmamaktadır. Plastik pencere yerine alüvyon ve sürme doğrama gibi elektrik yoğunluğunu azaltan ürünler kullanılmaktadır.

Metal Yapı projelerinde mimari oldukça büyük öneme sahiptir. Çağdaş ve konforlu yaşam alanları yaratmak için iyi mimarlar tarafından çizilen ve değer oluşturan konsept projeler hayata geçirilmektedir. İnşaat gerçekleştirilirken her aşamada yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak bu durumdan asla taviz verilmemektedir. Tüm bunların dışında Metal Yapı konut satış sonrası hizmetler de büyük önem vermektedir. Ayrıca teknolojinin kullanılarak akıllı ev konseptleri nin oluşturulması da metal yapı konut için büyük önem arz etmektedir. Gelecekte çok da uzak olmayan bir süreçte akıllı ev sistemlerinde oldukça gelişeceğine ve insanlar tarafından daha sık tercih edileceğini kesin gözüyle bakan Metal Yapı hedeflerini bu yönde belirleyerek buna yönelik projeleri buluşturmaya şimdiden başlamıştır.

 

Yorum Yazın