Orhan Keçeli Kimdir?

1937 Rize doğumlu olan Orhan Keçeli 1968 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde yaptığı Daimi Encümen üyeliği yaptı. İSO ve FB Kulübünde de faaliyetlerde bulunan Keçeli, Seba İnşaat firmasını  1995 yılında kurdu. Birçok kurumda görev yapan Keçeli, oğullarıya birlikte inşaat işine girerek firmayı kurdu.

Seba İnşaat Hakkında

1995 yılında Orhan Keçeli ve oğulları tarafından kurulan Seba İnşaat, İstanbul ve Bodrum ağırlıklı olarak birçok projeye imza atmıştır. Lüks konut projeleriyle dikkat çeken firma, Ali Engin Keçeli ve K. Nedim Keçeli tarafından yenilikçi bir anlayışla yönetilmektedir. Orhan Keçeli’nin iki oğlu tarafından kurulan firmada, Keçeli de yönetim kurulu üyesi olarak yer almaktadır.

Seba Carina Tarabya

Tarabya’da Seba Carina Park Evleri olarak 2017 yılında tamamlanan proje lüks yaşam için gereken sosyal tesis, havuz, çocuk parkı ve kapalı otopark sistemleri konusunda gelişmiş bir proje olarak bitirilmiştir. 10 blok ve 38 daireden oluşmaktadır.

Seba Bulvar

Sarıyer Cendere’de 103 bin metrekarelik bir alana yapılan, ofis, dükkan ve restaurantlardan oluşan proje 188 ofis, 13 dükkan ve 3 Restaurant şeklinde planlandı. Revir, otopark, fitness center, yiyecek içecek otomatları gibi birçok farklı alanı bulunan proje 424 metrekare Restaurant alanı bulunuyor.

Seba Küçükbük

Bodrum’un en değerli noktalarından olan 20 ultra lüks villanın bulunduğu proje kendine ait havuz ve kumsallarıyla popüler hale gelmiştir. Her mevsim yaşanabilecek bir alan yaratan mimar Koray Yavuzer tarafından projeleştirildi.

Uludağ Zone Otel

Uludağ’ın ikinci bölge otellerinden olan Uludağ Zone 4 mevsim tatil isteyenleri bekliyor. Özel mutfağı ve Seba inşaat imzasıyla lüksü her zaman yaşayabileceğiniz bu alanda kapalı gruplar için özel seçenekler bulunuyor.

Benzer Haber  Hakan Gedikli kimdir?

Karaköy Dilda Otel

158 odalı, balo ve toplantı salonu bulunan Karaköy Dilda otel de iddialı projeler arasında yer alıyor. Türkiye’nin mimari yüzünü değiştiren bu projeler alanında en iyi mimarlarla çalışılarak üretiliyor.

TÜVTÜRK

Araç muayene istasyonu olan TÜVTÜRK projesinde de imzası bulunan firma, Vending Republic otomatlarında da 2012 yılından beri hizmet veriyor.

Yorum Yazın