Özgür Peker Kimdir?

Pekerler İnşaat yönetim kurulu başkanı görevinde olan Özgür Peker kimdir? İş adamına dair detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

Özgür Peker Bilgileri

1981 yılında Bitlis’in Tatvan İlçesi’nde doğmuştur. Öğrenim hayatı Bitlis’te başlamıştır. Ankara’ya taşınması ise 1991 yılında olmuştur. O dönemde ailesi de Ankara’da yaşayan Özgür Peker, öğrenim hayatını Ankara’da tamamlamıştır.

Lise eğitiminin ardından okuduğu okul; Newford Üniversitesi’dir. Bu üniversitede İşletme bölümünü okumuştur. 2000’li yıllar ise Özgür Peker hayatı için çalışma hayatının başladığı yıllardır. Peker, iş hayatına sektörün en alt sınıfından başlamıştır. İlerleyen zamanlarda ise kendisini geliştirerek, kısa sürede başarılı işlere imza atmıştır. Sektörde edinmiş olduğu tecrübeleri kullanarak kendi işini yapmaya karar vermiştir. Sonrasında ise yetkin olduğu alanları da kullanarak şirket kurmuştur.

Pekerler İnşaat Özgür Peker

Pekerler İnşaat yönetim kurulu başkanı Özgür Peker’dir. Şirket 1986 yılında kurulmuştur. Sektörde oldukça deneyimli bir firma haline gelmiştir. Kurulduğu günün ardından, alt yapı ve üst yapı çalışmalarının en iyi şeklide gerçekleştirilmiş olduğunu söyleyebiliriz. En iyi hizmetin verilmesi için büyük ölçüde çalışmalar yapılmıştır. Ekip üyelerinin ve şirket üstlerinin çalışması ile kısa sürede inşaat alanında adından söz ettiren bir firma olmayı başarmıştır.

Projeler;

Hastaneler

Konut projeleri

Ticari binalar

Üniversite kampüsleri

Spor kompleksleri

İstinat Yapıları

Restorasyon işleri ve sosyal tesisler ve buna benzer pek çok proje yapılmıştır.

Özgün projelere imza atılması şirketin başarılı olmasını sağlamıştır. Bu kapsamda en iyi çalışmaların yapılmasına dikkat edilmiştir. Şirket hedefleri arasında başarının evrensel boyutlara taşınması yer alıyor. Bu sayede başarılı şekilde hizmet alınması mümkün olacağından, müşteri memnuniyetinin de en iyi şekilde sağlanması söz konusudur. Hayal ettiğiniz huzurlu iş ortamı, kampüs ortamı, hastane ya da ev ortamı için Peker projelerini tercih edebilirsiniz. Büyük çapta yapılan projeler ile başarılı sonuçlar elde edilecektir.

Benzer Haber  Alpay Çepni Kimdir?

Özgür Peker projeleri ile şirketin projelerinin bir adım öteye taşındığına emin olabilirsiniz. Projelerin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi, herhangi bir problem olmadan hizmet sahiplerinin beğenilerini toplaması önemlidir. Projeler hakkında detaylı bilgi almanız mümkün olacak.

Yorum Yazın