Paşa Karadeniz Kimdir?

Henüz lise eğitimi görürken inşaat mühendisi okuma kararı almış olan Paşa Karadeniz inşaat sektöründe yer almakta olan başarılı isimlerden biridir. Karadeniz’i çağrıştırması nedeniyle daha o yıllarda şirketinin ismine karar vermiştir. Şirketinin ismini Karden olarak koymayı aklına koymuştur. Küçük yaştan beri hayalini kurduğu mesleği en iyi ve en kaliteli şekilde yapmak için kendini sürekli geliştiren ve yenilikleri sıkı bir şekilde takip eden Paşa Karadeniz bu anlamda en yenilikçi ve estetiğe en önem veren patronların başında gelmektedir.

pasa-karadeniz

Eğitim Hayatı

Paşa Karadeniz Trabzon da dünyaya gelmiştir. İlkokul eğitimini Trabzon’da aldıktan sonra İstanbul’a taşınmıştır. Ortaokul ve liseyi eğitimini Kabataş Erkek Lisesi’nde almıştır. Üniversite eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi’nde almıştır. Üniversiteden sonra vakit geçirmende çocukluktan beri sevdiği mesleği yapmaya başlayıp her kademede oldukça parlak ve takdir edilen çalışmalar sergilemiştir. Bu başarısı onu başarı merdivenlerini çok daha hızlı çıkmasına sebep olmuştur.

İş Hayatı

İnşaat fakültesi eğitimi alırken Tepe İnşaat şirketinde staj yapmaya başlamıştır. Okulu tamamladıktan sonra Ankara’da bulunan başka bir firmada çalışmaya başlamıştır.

2001 yılında tekrardan İstanbul’a dönüş yaparak 2002 yılında Karden İnşaat şirketi kurmuştur. Bu sayede hayallerini gerçeğe dönüştürerek başarılı bir ticaret adamı olma yolunda adımını atmıştır.

İlk aşamada sektörde endüstriyel yapılar ile çalışmaya başlamıştır. Daha sonrasında enerji yapıları ve alışveriş merkezleri gibi farklı seçenekler üzerinden çalışmalarını devam ettirmiştir. Okul inşaatları yapımında yer almıştır. 2009 yılında ise konut ve ticari alanda çok sayıda farklı projede adını duyurmayı başarmıştır. Hem estetik açıdan hem de dayanıklılık açısından mimaride özellikle yapmış olduğu çalışmalar ile yaşam projelerini hayata geçirmeyi başarmıştır.

Benzer Haber  Agah Mehmet Tara

Paşa Karadeniz günümüzde Karden İnşaat şirketinin Yönetim Kurulu başkanı olarak görevini sürdürmektedir. Kardan inşaat kısa zamanda büyük başarı elde ederek özellikle inşaat sektöründe yer alan firmalar arasında bulunmaktadır.

pasakaradeniz

Karden İnşaat Projeleri

Günümüzde aralıksız şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan kardan inşaat şirketi çalışanları ortak değerler doğrultusunda aralıksız şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ve bunun yanı sıra beklentileri karşılayacak şekilde yapılan proje çalışmaları özellikle İstanbul başta olmak üzere birbirinden farklı projeye adım atılmasını sağlamaktadır.

Yapılan projelerde özellikle sosyal sorumluluk ön planda tutulmaktadır. Bu sayede Karden İnşaat projeleri çevreye zarar verilmeden gerçekleştirilmektedir. Paşa Karadeniz sistemli çalışmak adına 2007 yılında kalite yönetim sistemini kurmuştur. Daha sonrasında 2009 yılında iş sağlığı ve güvenliği yönetimi sisteminin kurulmasını sağlayarak yapılan her çalışmada gerekli önlemlerin alınması ile kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaya devam etmiştir.

kardeninsaat

Paşa Karadeniz Tamamlanan Projeleri

Paşa Karadeniz’in yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Karden İnşaat’ın tamamlanan projeleri ise şu şekildedir;  Sembol İstanbul Projesi, Avenue Residence Projesi, Dikmenler Tekstil Mimarlık Üretim Tesisi, Tekno Metal Tesisi, Cemile Yeşil Anadolu Lisesi, Metro Gross Market Projesi, Senpa Yönetim Binası Projesi, Marmara Pamuklu Projesi, Hamboya Plaza Projesi ve Barış Moda Projesidir. Tüm bu projeler ham kalite hem de en uygun şartların sağladığı doğa dostu olan projeler olarak dikkat çekmektedir. Müşteri memnuniyetini ön plana alan bu projeler bu anlamda odlukça başarılı bir grafik göstermiştir.

Paşa Karadeniz Devam Eden Projeleri

Paşa Karadeniz’in yönetim kurulu başkanlığını üstlendiği Karden İnşaat’ın devam eden projeleri ise şu şekildedir;  Self İstanbul projesi Nef tarafından her türlü ayrıntının en ince noktasına kadar düşünüldüğü konfor, kalite, güvenlik, akıllı ev teknolojisi ve geleceğin en teknolojisinin tam anlamıyla uygulandığı bir proje olarak herkesin dikkatini çekmektedir.

Benzer Haber  Orhan Keçeli Kimdir?

 

 

Yorum Yazın