ramadan_kumova

Ramadan Kumova Kimdir?

gutorecourgee.tk Ramadan Kumova Fer Yapı yönetim kurulu üyesi olmakla birlikte İttifak İnşaat’ın sahibi olan Muammer Saka ile birlikte Fer Yapı’yı kurmuştur. Ramadan Kumova Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesinden mezun olmuş olup ayrıca Harvard Business School’da da eğitim alarak buradan da mezun olmuştur.

Ramadan Kumova önceleri Eroğlu Yapı bünyesinde CEO olarak görev yaptıktan sonra Fer Yapı’nın kurucu ortağı olmuştur. Bunun dışında Ramadan Kumova Fer Yapı Genel Müdürü ünvanına da sahiptir.

ramadan_kumova

Sektörde lider konumunda olan ve zirvede yer alan pek çok firmada 20 seneden fazla bir tecrübeye sahip olan Ramadan Kumova bu sektördeki kariyerine Enka Holding bünyesinde baraj projeleri ile başlamıştır. Ramadan Kumova 1998 senesinde pazar araştırma, konsept geliştirme ve pazarlama bölümlerinde yönetim danışmanlığı hizmeti veren Türel&Türel firmasında yönetici ortak olarak çalışmıştır.

2006 senesinden sonra gayrimenkul geliştirme alanında aktif olarak çalışmaya başlayan Ramadan Kumova bünyesinde bulunduğu şirketin yeniden yapılanma sürecinde aktif rol oynamış ve bu süreci başarıyla yönetmiştir. Bu süreç boyunca bağlı bulunduğum şirket Ramadan Kumova ile birlikte oldukça önemli 8 adet kritik projeye imza atarak hayata geçirmiştir.

ymikapazow.gq Fer Yapı’nın Kuruluşu

Ramadan Kumova 2010 senesinin Nisan ayında İttifak İnşaat sahibi Muammer Saka ile birlikte güçlerini birleştirerek Fer Yapı’yı kurmuştur. Ramadan Kumova aynı zamanda Konutder Başkan Yardımcılığı görevini de sürdürmektedir.

Urban Land Enstitüsü, Türkiye İcra Kurulu ve Gyoder üyelikleri de bulunan Ramadan Kumova en başta GRI olmak üzere Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları Derneği ve Türk Amerikan İş adamları Derneği tarafından düzenli olarak konuşmacı olarak davet edilmektedir. Bunların dışında here Ramadan Kumova pek çok uluslararası ve yerel konferansta da düzenli olarak konuşmacı sıfatıyla bulunmaktadır.

ramadan_kumova

http://objectifcoaching.com/components/michigan/rencontre-trans-13.php Fer Yapı Projeleri

Muammer Saka ile güçlerini birleştirerek Fer Yapı’yı kuran Kumova pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Bu projeler Kampüs Ofis, IstWest evleri, Mai Residance, Premier Kampüs Ofis ve Topkapı projesi gibi pek çok projeyi kapsamaktadır.

Benzer Haber  Halit Narin Kimdir?

ramadan_kumova

maisonducalvet.com/speed-dating-matapozuelos.php İnşaat Sektöründe Dijital Çağ

Kurulduğu ilk 5 senede 5 büyük projeyi başarıyla tamamlayan Fer Yapı yenilikçi ve sürdürülebilir çalışma anlayışıyla hareket ederek sektöre öncülük yapan şirketler arasına girmiştir. İş dünyasında mevcut ihtiyaçları oldukça iyi bir şekilde analiz eden Fer Yapı projelerini buna göre gerçekleştirmektedir. İnşaat sektöründe meydana gelen yenilikleri yakından takip eden ve bu teknolojileri kullanan Fer Yapı aynı zamanda teknoloji ile birlikte yetişen bir nesli iş hayatına adapte etmeye çalışarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Akıllı ofis sistemlerine ülkemize kazandıran Fer Yapı aynı zamanda binalarda yer alan bütün sistemleri akıllı telefona oldukça kolay bir şekilde bir program yükleyerek bina sistemlerine erişim sağlanmasını gerçekleştirdi. Fer Yapı inşaat sektöründe dijital dönüşümü oldukça başarılı bir şekilde entegre ederek bambaşka bir boyutta hizmetleri ülkemizin beğenisine sunarak inşaat sektöründe dijital bir çağı başlattı.

Tüm bunların dışında Kumova önderliğindeki pahalı olmayan ve nitelikli konut projelerini de geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Arz talep dengesinin ayrı olarak baz alınması gerektiğini vurgulayan Kumova sektördeki mevcut büyüme hızının genç kuşakların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik akıllı binalar geliştirilerek çok daha iyi bir duruma kavuşturulmasını sağlamak istediklerini belirtti. Bu durumla alakalı olarak Fer Yapı önümüzdeki yıllar için ucuz ve nitelikli konut projeleri üreterek daha çok kişinin daha kolay ev sahibi olabilmesinin önünü açmayı planlıyor. Bu projelerin yakın gelecekte başarılı bir şekilde gerçekleştirilerek halka ulaştırılması planlanıyor.

 

Yorum Yazın