sebagacemer

Seba Gacemer

Yaklaşık 30 yıldır Sinpaş şirket yapısı içerisinde bulunan, çeşitli pozisyonlarda görev yapan Seba Gacemer, 2014 yılında Sinpaş GYO Genel Müdürü görevine getirilmiştir ve hala başarıyla bu görevini sürdürmektedir.

Türkiye’de kadınların iş dünyasında, özellikle erkek egemen bir sektör olan inşaat sektöründe çok uzun süreler görev yapması, başarılarıyla bu kadar sivrilmesi çok fazla görülen örneklerden değildir. Seba Gacemer başarılı eğitim-öğretim hayatının ardından çok erken yaşlarda bünyesine katıldığı Sinpaş GYO içerisinde, yıllarca başarıları ile sivrilmiş ve Genel Müdürlük görevine kadar yükselmeyi başarmıştır. Genel Müdürlük başarısından neredeyse 10 sene önce, 2005 yılında Dünya Gazetesi tarafından “2005 yılının en başarılı İş Kadını” seçilmiştir. Bu anlamda Türkiye’nin en güçlü kadın yöneticileri arasında gösterilen Seba Gacemer oldukça popüler bir kişilik olarak da dikkatleri çekmektedir.

sebagacemer

Seba Gacemer Eğitim Hayatı

1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Seba Gacemer, üniversitesi eğitimini Eskişehir’de yapmıştır. Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitiren Gacemer, iş hayatına atılmak için doğup büyüdüğü İstanbul’a geri dönmüştür. İlk olarak bilişim sektörü içerisinde kendine yer bulan Gacemer, satış ve pazarlama yöneticiliği yapmıştır.

İnşaat Sektörüne Geçiş

Edindiği tecrübe ve deneyimler ile farklı bir sektörde çalışma isteyen Seba Gacemer, inşaat sektörü ile ilk defa Sinpaş’ta tanışmıştır.

Sinpaş bünyesinde yaklaşık 30 yıldır çalışmakta olan Gacemer, şirket bünyesinde birçok farklı pozisyonda başarılı faaliyetler yürütmüştür. 1999-2007 yıllarında Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlenmiştir. Özellikle şirketin satış ve pazarlama bölümlerinde oldukça başarılı çalışmalar yürütmüş ve tüm iş dünyasının ilgisini çekmiştir. 2007-2011 yılları arasında Bosphorus City, Aqua City 2010, Lagün gibi bir çok ses getiren proje süresince şirket içerisinde Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Benzer Haber  Evrim Kırmızıtaş Başaran Kimdir?

Türkiye’nin konut sektörü özelinde ilk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı olan(GYO) Sinpaş GYO’da Genel Müdürlüğü görevine gelene kadar, yine grubun bünyesinde kurulmuş olan Eviya Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.ş’nin Genel müdürlük görevini yürüten Gacemer, şirketlerin birleşmesi sonucunda Sinpaş GYO Genel Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır.

Sinpaş GYO bünyesinde, başarılı ve fark yaratan projelerin satış-pazarlama bölümünde oldukça başarılı çalışmalar yapan, ses getiren ve dikkatleri üzerine çeken Gacemer, evli ve 2 çocuk annesidir.

sebagacemer

Satışı Tamamlanmış Projeler

Seba Gacemer’in genel müdürlük görevini üstlendiği Sinpaş GYO’nun tamamladığı projeler ise şu şekildedir; İstanbul Sancaktepe Aqua City 2010, İstanbul Çekmeköy Avangarden, İstanbul Sancaktepe Ege Boyu, İstanbul Sancaktepe Lagün, İstanbul Sarıyer Rumeli Konakları, Ankara Çankaya İncek Life, Ankara Çankaya İncek Blue, Ankara Çankaya İncek Green, İstanbul Küçükçekmece Karşıyaka Rezidans, İstanbul Küçükçekmece İstanbul Sarayları, İstanbul Küçükçekmece Bosphorus City ve İstanbul Küçükçekmece Ege Yapısı şeklindedir. Tamamladığı tüm projelerin ortak özelliği üzerinde yıllar geçse de mimari açısında hala oldukça yenilikçi ve estetik bir görünüme sahip ve oldukça konforlu olmalarıdır.

Satışı Devam Eden Projeler

Seba Gacemer’in genel müdürlük görevini üstlendiği Sinpaş GYO’nun devam eden projeleri ise şu şekildedir; İstanbul Sancaktepe Gök Orman, İstanbul Sancaktepe Metro Life, Bursa Demirtaş Aqua City Bursa, İstanbul Şişli Queen Bomonti, İstanbul Sancaktepe Aydos Country, Burs Merkez Bursa Modern, Ankara Çankaya Ege Vadisi, Ankara Çankaya Altınoran, Denizli Merkezefendi Aqua City Denizli, İstanbul Ümraniye Finans Şehir, İstanbul Sancaktepe Köyceğiz, İstanbul Sultanbeyli Liva Turkuaz, Ankara Çankaya Marina Ankara, İstanbul Bakırköy Ottomare ve İstanbul İkitlelli İş modern porjelerdir. Tüm bu projeler, modern, yenilikçi, akıllı ev teknolojilerine sahip, doğa dostu ve Avrupa standartlarında yapılar olarak göze çarpmaktadır.

Benzer Haber  Halit Narin Kimdir?

 

Yorum Yazın