Selçuk Çelik Kimdir?

Selçuk Çelik 1982 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 2013 yılından itibaren Nef Satış ve Pazarlama Direktörü olarak Görev yapmaktadır.

Eğitim Hayatı

Selçuk Çelik Eğitim hayatı ise şu şekildedir; Ortaokul ve lise öğrenimi Tarsus Amerikan Lisesi’nde başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Selçuk Çelik, University of Illinois, Urbana Champaign‘deki eğitimini tamamladıktan sonra; Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden Yüksek Onur derecesiyle mezun olarak iş hayatına başlamıştır.

Selçuk Çelik Kimdir? ile ilgili görsel sonucu

İş Hayatı

Selçuk Çelik iş hayatı ise şu şekilde gelişmiştir; Lisans eğitiminin tamamladıktan sonra iş hayatına 2004 yılında Accenture Yönetim Danışmanlık firmasında analist pozisyonunda iş hayatına atılmıştır.  Türkiye’nin en kaliteli ve profesyonel banka ve finans kuruluşlarına stratejik danışmanlık hizmeti sunanSelçuk Çelik, 2007 yılında Philip Morris Türkiye ofisine İş Geliştirme Yönetmeni olarak katılarak hızlı tüketim malları sektörüne ilk ş deneyimine sahip olmuştur

Philip Morris Türkiye şirketinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Bu görevler ise Ürün Müdürü, Kıdemli Ürün Müdürü görevlerinden sonra, 2010 yılında Philip Morris International İsviçre ofisine Satış Stratejileri Müdürü olarak ataması gerçekleşmiştir. Bu görevde 2 yıl boyunca 20’den fazla ülkede Philip Morris iştiraklerine pazarlama ve satış alanlarında stratejik danışmanlık hizmeti sunmuştur.  2012 yılında Philip Morris Rusya ofisine İnnovasyon ve Müşteri Etkileşimi Pazarlama Direktörü olarak görev yapmaya başlamıştır.  Philip Morris kariyeri süresince Mükemmeliyet ve Başkanlık Özel ödülleri ile ödüllendirilmiş ve oldukça başarılı bir kariyer sağlamıştır. 2013 yılı itibari ile Nef Satış ve Pazarlama Direktörü olarak  kariyerine devam etmektedir.

Selçuk Çelik Tamamlanan Projeleri

Selçuk Çelik Kimdir? ile ilgili görsel sonucu

Selçuk Çelik’in Nef Satış ve Pazarlama Direktörü olarak içerisinde bulunduğu Nef İnşaat’ın tamamlanan projeleri ise şu şekildedir;  Nefpoint 06, Nef 25 Şişli, Nef 39 Seyrantepe, Nef 13 Merter, Nefpoint 04, Vef 03 Kâğıthane, Nef 10 Kâğıthane, Nef 47 Suite Haliç, Nef 163 Flats Levent, Nef 12 Merter, Apa Nef, Nef 04 Kemerburgaz, Nef 11 Kâğıthane, Nef iki Haliç, Nefpoint 98, Nef 11 Office Kâğıthane projeleridir. Bu projelerin hepsi kalite ve konfor anlamında çağımızın daha ilerisinde olan projeler olduğu için kısa sürede tükenmiş ve mutlu bir yaşamın olduğu projelerdir.

Benzer Haber  Ramadan Kumova Kimdir?

Selçuk Çelik Satışı Devam Eden Projeleri

nef çekmeköy ile ilgili görsel sonucu

Selçuk Çelik’in Nef Satış ve Pazarlama Direktörü olarak içerisinde bulunduğu Nef İnşaat’ın satışı devam eden projeleri ise şu şekildedir;  Nef Çekmeköy, Nef Basınekpress, Nef Bahçelievler, Nef Sancaktepe, İstanbul Gala, Nef 22 Ataköy, Nef 14 Flats Kâğıthane, İnİstanbul Lokal, Nef Yalıkavak, İnİstanbul Hayat ve İnİstanbul Konsept projeleridir. Ayrıca gelecek dönemde Nef Reserve Nakkaştepe, Nef Bebeköy projeleride hayata geçirilmesi planlanmaktadır.

 

 

 

Yorum Yazın