Serdar İnan Kimdir?

watch Serdar İnan Kimdir? Günün popüler sorusu bu oldu. Bildiğiniz gibi İnanlar İnşaat, Pazar günü yaptığı açıklama ile İflas ettiğini bildirmişti. Sosyal Medya üzerinden iflası açıklayan Serdar İnan bir anda gündemin merkezi haline geldi.

follow link İçindekiler

Serdar İnan Kimdir?

netfollconana.gq

1965 yılında Erzincan’da doğan İnan evli ve dört kız çocuğu babası. Robert Koleji ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık Bölümü mezunu olan İnan’ın aile üyelerinin birçoğu mimar ve inşaat mühendisi. Serdar İnan, üniversite yıllarında aile şirketi olan İnanlar’da çalışmaya başladı. İnanlar İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğunda ise yıl 1995’di. İnan’ın gayrimenkul işlerinin yanı sıra otomotiv, sigorta ve gıda sektörlerinde de girişimleri oldu. Serdar İnan aynı zamanda, Mimar Sinan Vakfı (MİKEV) Mütevelli Heyeti Başkanlığı’nı ve İstanbul Mimarlar Odası üyeliğini de yürütüyordu. Kendisine ait altı şiir kitabı bulunan Serdar İnan’ın hobileri arasında şiir, makale yazmak, spor yapmak ve seyahat etmek bulunuyor.

İnanlar İnşaat 1965 yılından bu yana faaliyet gösteren bir inşaat şirketi. 1965 yılında, İstanbul-Laleli’de, İnan İnşaat adıyla başlayan şirket 220’nin üzerinde konut projesi gerçekleştirdi.

fensterstudio.ru/components/qefehimi/sabej-telefono-de-rastros.php Terrace Evler projeleri ile adını duyuran İnanlar İnşaat’ın sahibi Serdar İnan şirketinin varlıklarının borçlarını karşıladığını anlatan bir açıklama ile iflasını istedi. Serdar İnan’ın bir süredir yurtdışında olduğu iddia ediliyordu.

http://pierreducalvet.ca/182082.php
İnanlar İnşaat Projeleri

İnanlar İnşaat’ın tamamlanan projeleri arasında 2002 yılında Çekmeköy’de inşa ettiği Çamlık Villaları, 2008 yılında Fulya’da inşa ettiği Terrace Fulya, 2011 yılında Büyükada’da inşa ettiği Terrace Lido, Sarıyer’de inşa ettiği Terrace Bahçe, Kağıthane’de inşa ettiği Avlu 138, 2012 yılında Şişli’de inşa ettiği Terrace Feri, 2013 yılında Kartal’da inşa ettiği Asl-ı Bahçe, 2014 yılında Zekeriyaköy’de inşa ettiği Terrace Doğa, Atakent Halkalı’da inşa ettiği Terrace Tema, 2015’de Beylikdüzü’nde inşa ettiği Terrace Mix, 2016 yılında Basın Ekspres Yolu’nda inşa ettiği Terrace Home, 2016 yılında Zekeriyaköy’de inşa ettiği Terrace Hayat, Terrace Vadi ve Terrace Plus, 2017 yılında ise Çekmeköy’de inşa ettiği Terrace Koru projeleri yer alıyor. Şirketin devam eden projesi ise Beylikdüzü’ndeki Terrace Lotus projesi. Şirketin internet sitesindeki bilgilere göre gelecek projeler arasında ise Atakent’te Terrace Su ve Zekeriyaköy’de Terrace Zen projeleri bulunuyordu. Şirket ayrıca Bağdat Caddesi’nde Terrace Cadde 251, Ihlamur Terrace, Cadde Terrace ve Terrace Deniz projelerini yürütüyordu.

Benzer Haber  Varol Tezmen Kimdir?

İnanlar İnşaat İflasını Açıkladı

İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından İnanlar İnşaat’ın sahibi olan Serdar İnan‘ın sosyal medyadan yaptığı açıklama gündem oldu. İnanlar İnşaat’ın iflasını açıklayan Serdar İnan’ın nerede olduğu bilinmiyor. İnan’ın alacaklılarının kendisine ulaşamadığı ve borçlarının ödenmediği belirtildi.

Serdar İnan günün öne çıkan popüler aramaları arasına girdi. İnanlar İnşaat’ın sahibi olan Serdar İnan’ın sosyal medyadan yaptığı açıklama gündeme oturdu. İnan’ın nerede olduğu merak ediliyordu. Geçtiğimiz yıl FETÖ operasyonunda da gözaltına alınıp bırakılan Serdar İnan Twitter hesabından şirketinin iflasını istediğini duyurdu. İnan açıklamasında, “Şirketimizin üzülerek iflasını istiyorum. Mal varlıklarımız borcumuzu kapatacak düzeydedir” ifadesini kullandı.

Fetö Bağlantısı Olduğu Gerekçesiyle Gözaltına Alınmıştı

İnan, FETÖ’ye yardım gerekçesiyle hakkında yürütülen soruşturmalarla ilgili olarak, “Hiçbir suçum yokken yargısız infaza uğratıldım. Benim 16 Ağustos 2016’da açılan dosyam aradan 20 ay geçmesine rağmen iddianamesi yazılamadı. Suçsuzluğum tescillenemedi. Bankalardan ve müşterilerimizden gelen şüphe ve ithamlara resmi bir cevap veremedik. 20 ay önce üzerimize atılan bu zan ile 600 çalışanımızın ve taahhütlerimizin yükü bizleri maddi manevi bitirdi.” ifadelerini kullandı.

Yorum Yazın