Sinan Fidan Kimdir?

Sinan Fidan Ankara’da doğmuştur. Sinan Fidan doğum tarihi 1974’tür. Orta öğrenimini Tapu Kadastro Meslek Lisesi’nde tamamlamıştır. (1992)

Sinan Fidan Bilgileri

Fidan’ın teknisyen unvanını alması, Bolu Kadastro Müdürlüğü, Kadastro Teknisyenliği görevi ile olmuştur. Aynı yılda üniversite eğitimi için istifasını vermiştir. Kazanmış olduğu Yıldız Teknik Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümünü okumuştur. Bu şekilde yüksek eğitimini 1996 yılında bitirmiştir.

Sinan Fidan Kadastro Daire Başkanı

Sinan Fidan’ın adını duyurması, kadastroya girişi ile olmuştur. İlk giriş yılı 1997 yılındadır. 200 yılına kadar, kuruma girişte aldığı Zara Kadastro Müdürlüğünde Mühendis unvanı ile çalışmıştır.

2000 yılından 2004 yılına kadar ise Çerkeş Kadastro Müdürlüğünde Kontrol mühendisi ve Kadastro Müdür Vekili olarak görev almıştır.

Çankaya Kadastro Müdürlüğünde Kontrol Mühendisi olarak görev yapması ise 2004 yılı ile 2007 yılına tekabül ediyor.

2007 yılı ile 2010 yılları arasında ise Yeni Mahalle Kadastro Müdürlüğü’nde Kadastro Müdürlüğü yapmıştır.

Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’nde Bölge Müdürü olması ise 2010 ile 2013 yılları arasında gerçekleşiyor.

Sinan Fidan Kadastro görevleri adı altımda tarihsel süreçte sunulmuş olan bilgiler yer alıyor. Direkt olarak bu bilgiler üzerinden Fidan hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizin için verilen doğru ve net bilgiler, Sinan Fidan hakkında merak ettiklerinizin cevaplanmasını sağlıyor.

2013 2015 yılları arasında ise Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı’nda Daire Başkanı olarak görev almıştır.

2015 2016 yılında ise Harita Daire Bakanlığında Tapu Kadastro Uzmanı olarak yer almaya başlamıştır. Bu görevler 1 yıl kadar sürmüştür.

2016 yılında Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’nde bölge müdür vekili olarak yer almıştır. Bu görevini de titizlikle yerine getirmiştir.

2017 – 2018 yılları arasında ise Strateji Daire Başkanlığı’nda Daire Başkanı olarak görevini yapmıştır.

Benzer Haber  Ertan Keleş Kimdir?

Son olarak ise Çevre ve Şehircilik Bakanlık Makamı’nın 1 Mart 2018 tarihi ile Genel Müdürlük Kadastro Daire Başkanlığı görevine atanmıştır.

Sinan Fidan hayatı dendiğinde, bu yıla kadar getirmiş olduğu başarılar akıllara gelecektir. Tek tek başarı merdivenlerini tırmanmış olması, verilen bilgiler üzerinden rahatça anlaşılabilir. Fidan hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yazın