Sönmez Aydın Kimdir?

Müşteriye yaptığı yatırım ile tanınan Sönmez Aydın her geçen gün daha da gelişen bir şirketin bünyesinde yerini alır. Sönmez Aydın aldığı eğitim ve kendi özel bilgi ve becerileri ile adından sıkça bahsettirir. İnşaat sektöründe önemli projelere imza atan Sönmez Aydın kendisini ve şirketini başarıya ulaştırmayı sağlamıştır.

İnşaat sektörü içerisinde faaliyet gösteren pek çok firma bulunur. Bu firmaların çokluğu, inşaat sektöründe öne çıkmayı da zor bir hale getirir. Ancak işini gerçek anlamda ileri seviye çıkaranların duyulması sağlanır. Sönmez Aydın da sürekli yenilikçi fikirlere sahip bir iş adamıdır. Bu yenilikçi karakteri ise inşaat alanında kısa sürede adının duyulmasını olanaklı kılar. Eğitimini tamamladıktan sonra inşaat sektörüne giriş yapmıştır. Her zaman bilgi sahibi olduğu bu sektörde başarıyı sağlamsı da bir tesadüf olamamıştır.

Sönmez Aydın İş Hayatı

Sönmez Aydın ile ilgili görsel sonucu

Sönmez Aydın Liv Yapı’nın gelişmesini sağlayan isimlerden biridir. Liv Yapı bünyesinde bulunan Sönmez Aydın Yönetim Kurulu Başkanıdır. Öncelikle 1983 yılında inşaat sektörüne Şahin İnşaat giriş yapmıştır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her alanda olduğu gibi inşaat alanında da bir takım gelişmeler söz konusu olmuştur.

Şahin İnşaat da daha fazla kurumsallaşarak Liv Yapı’ya dönüşmüştür. Daha eğitimli ve işin uzmanı kişilerin hâkim olduğu Liv Yapı bünyesinde bulunmak Sönmez Aydın iş hayatı açısından da son derece başarılı sonuçları ortaya çıkarmıştır.

Şahin İnşaatın uzun yıllardır piyasada bulunması iş deneyimi açısından onu önemli bir noktaya getirir. Gelişen teknoloji ile de şirket deneyimini birleştirmiştir. Bu sayede Liv Yapı daha usta ve işin uzmanı olarak piyasadaki çalışmalarını sürdürür. Eğitimli ve deneyimli kadro prensibi ile hareket eden Liv Yapı, başarıyı da bu sayede gerçekleştirmiştir.

Sönmez Aydın Liv Yapı bünyesinde pek çok projeye imza atmıştır. İlerlediği projeler sayesinde de inşaat alanının uzman ismi olmayı başarmıştır. Çünkü Sönmez Aydın asıl amacının insanlara dünya standardında konutlar ile buluşturmak olduğunu belirtir. Bunun için de her zaman çağın gelişmelerini yakından takip etmeyi amaçlar. Liv Yapı bünyesinde de bunu gerçekleştirebileceği ekibi ile birlikte çalışarak, yoluna en doğru şekilde devam eder.

Benzer Haber  İbrahim Cevahir Kimdir?

Gayrimenkul sektörüne yeni bir nefes getirmeyi amaçlayan sönmez Aydın bu isteğini elde etmeyi de başarmıştır. Müşterilerin memnun olarak en doğru yatırımları gerçekleştirmesi Sönmez Aydın’ın iş prensibindeki temel amaçtır. Bunun için de birbirinden uzman kadrosu ile müşterileri memnun etmeye odaklanır.

Liv Yapı Projeleri

Liv Yapı Projeleri ile ilgili görsel sonucu

Modern yapılar Liv Yapı’nın üzerinde en fazla durduğu projelerdir. Liv Yapı 2013 yılında kurumsal bir kimlik kazanmıştır. Bu tarihten sonra da sürekli başarılı projelere imza atar. Liv Yapı projelerinde lüks konutlar son derece önemlidir.

Villa inşaatında da beklentileri fazlası ile karşılar. Güzel yapıtlar ortaya çıkarmadaki başarısı restorasyon alanında da fazla tercih edilmesini doğurur. Liv Yapı için estetik her zaman ilk sıralarda yerini alır. Bu nedenle de restorasyon için en doğru isim olarak Liv Yapı öne çıkar. Temel ilkelerinden ödün vermeyen ve emin adımlarla ile ilerleyen Liv Yapı ve Sönmez Aydın kısa sürede hedeflediğinin ötesine geçmeyi başarır.

Yorum Yazın