Ülkem Güçsav Kimdir?

Sık sorulan sorular arasında Ülkem Güçsav kimdir sorusu yer alıyor. Akfen Holding CEO’su olan Güçsav hakkında bilgiler aşağıda verilmiştir.

Ülkem Güçsav Bilgileri

ulkem-gucsav

Bir çocuk annesi olan Ülkem Güçsav, Akfen Holding’in CEO’su olarak ismini duyurmuştur. Süha Güçsav ile yapmış olduğu evliliği sonlandırmışlardır. Mimar olan Güçsav, yapmış olduğu önemli projelerin paylaşımlarını sosyal hesapları üzerinden yapıyor. Dekorasyon adına önemli çalışmaları olduğundan, ünlü olan kişilerin evleri – iş yerleri için tercih ettiği mimarlar arasında. Ünlü kişiler için yapmış olduğu ev dekorasyonlarında
Işıl Reçber, Demet Akalın, Siren Ertan gibi isimler var.

Akfen Holding CEO’su olarak bilinen Güçsav, iş hayatında ki başarıları ile gündeme gelmiştir. İsminin sıkça duyulması, başarılı işlere imza atmasından kaynaklanmaktadır. Akfen Holding görevini üstlenerek, piyasada takdir kazanmayı başarmıştır.

Akfen Holding

ulkem-gucsav

Peki, Ülkem Güçsav kimdir sorusunun dışında, görev yapmış olduğu Akfen Holding hakkında ki bilgiler nelerdir? Akfen hakkında merak ettiklerinizi yanıtlanması sağlanıyor. Şirketin kuruluşu 1976 yılında gerçeklemiştir. 199 yılında ise kurulan şirketin Holding statüsü kazanması sağlanmıştır. Türkiye’nin önde gelen holdingleri arasında kısa süre içinde yerini almıştır.

İşletmenin farklı ortaklıkları da bulunuyor. Tepe İnşaat Sanayi A.Ş, PSA İnternational, Kardan N.V, Souter Investment gibi uluslararası ortaklar ile işler yürütülmeye başlamıştır. Halka açıklık ve halka arz oranının tamamlanması ise 2010 yılında olmuştur. Bu oran %28 olarak belirtilmiştir.

Şirketin ileriye taşınması, çok sayıda çalışan ile olmuştur. Akfen Holding CEO’su Güçsav, holding için çalışanlar arasında. Başarılı gelişmelerin yaşanması için tüm çalışanların koordine olduğunu söyleyebiliriz. Yönetim yapılanması, insan kaynakları potansiyeli ve disiplinli çalışma şekli ile kısa sürede büyümüştür. Hem şirketin hem de Türkiye’nin değerlerinin artışı açısından, Holdingin önemli bir yeri olduğunu söyleyebiliriz.

Benzer Haber  İsmet Acar Kimdir?

Holdingin çalışmalarının sorunsuz şekilde devam etmesi; gerek yönetim kadrosu, gerek kurulan ekip ile olur. Diğer Akfen Grup Şirketleri ile birlikte çalışmaların yürütülmesi sağlanıyor. Kamu ve özel sektör iş birliklerinin gerçekleşmesi sağlanıyor. Ülkem Güçsav Akfen Holding açısından bakıldığında, şirketin CEO’ları arasında olduğu bilinmesi gerekenler arasında. Bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yazın