Vedat Arslan Kimdir?

Proje satış ve pazarlama konusunda büyük hizmetler vermiş olan Vedat Arslan ,  özellikle gayrimenkul sektöründe ve büyük ölçekli konut projelerinde verdiği hizmetler ile sektörde tanınmış isimlerden.

Vedat Arslan Kariyeri

İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nde lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yüksek öğrenimini tamamlamıştır. 2010 yılında Arames Garyrimenkul’u kurana kadar birçok firmada önemli görevler üstlenmiştir. 1994 yılında başladığı profesyonel çalışma hayatında 2001 yılına kadar Cenajans, Tribeca gibi Türkiye’de kendini kanıtlamış olan büyük ajanslarda önemli görevler almıştır. Bu firmalarda vermiş olduğu önemli hizmetler neticesinde 2001 yılında pazarlama ve kurumsal iletişim faaliyetlerinden sorumlu olarak İzocam’a katılmıştır.

İzocam’da görev aldığı süre içerisinde reklam, basınla ilişkiler ve organizasyon alanlarında yapmış olduğu başarılı işlerden sonra 2007 yılında Regnum’da gayrimenkul sektörüne girerek Pazarlama Müdürü görevini üstlenmiştir. Pazarlama dehası olarak tanınan Vedat Arslan gayrimenkul sektöründeki gelişmelere kayıtsız kalamayarak girdiği bu işten sonra yıldızı parlamaya başlamıştır. Farklı satış stratejileri ve yöntemleri ile Vedat Arslan adeta gayrimenkul sektöründe yeniden doğmuş ve çok başarılı işlere imza atmıştır. İzocam’dan sonra Satış ve Pazarlama Grup Başkanı olarak Tulip Gayrimenkul’e geçmiştir. Yeteneklerini kullanarak kısa süre içerisinde 300’e yakın konutun satışını gerçekleştirebilen Vedat Arslan kendisindeki potansiyeli daha iyi kullanabilmek için Aremas Gayrimenkul firmasını 2010 yılında kurmuştur.

Arames Gayrimenkul

2010 yılı Mayıs ayında gayrimenkul sektörü başta olmak üzere büyük ölçekli projelerin tanıtım ve satış faaliyetlerine danışmanlık vermek üzere kurulmuştur. İçerisinde bulundukları işlerde satış ofislerinin kurulmasından satış yöntemlerinin ve stratejilerinin belirlenmesine ve daha sonra satışlarının yapılmasındaki bütün süreçlerde başından sonuna kadar süreçlerin içerisinde bulunarak işe tam hakimiyet sağlamaktadır. Bu sayede hem işi daha iyi analiz etmekte ve satış stratejilerini belirleyebilmektedir.

Benzer Haber  Ahmet Özderici

Arames Gayrimenkul’un en büyük özelliği belirli satış stratejilerini projelere uydurmaktan ziyade projeye göre satış stratejisi geliştirebiliyor olmalarıdır. Bu sayede alışılagelmişin dışındaki satış yeteneklerini daha iyi yansıtabilmektedirler. Tamamen alanında uzman ve profesyonel ekiplerden oluşmasından dolayı kurulduğu günden beri yapılan büyük ölçekli projelerde görev almayı başarmıştır.

Satış öncesinde satış ekiplerinin seçimi eğitimlerinin verilmesi, pazarlama planları, çözüm ortaklarının seçimi ve yönetimi alanlarında yaptıkları çalışmalar ile satış sürecinde ve satış sonrası ve teslim sürecinde de hizmetler verip planlamalar yapabilmektedirler.

Aynı zamanda Arames Commercial ile ticari statüde olan gayrimenkul satışlarına da danışmanlık yapabiliyor olmaları gayrimenkul piyasasında tercih edilir durumda olmalarını sağlamaktadır.

Gayrimenkul piyasasının son dönemlerde en çok yatırım yaptığı bölgelerin başında gelen İstanbul’da yapılan büyük ölçekli projelere danışmanlık yapan Arames Gayrimenkul, kurucusu ve Genel Müdür’ü Vedat Arslan’ın liderliğinde kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Kurucusunun yetenekleri ve ekiplerinin uzmanlıklarını birleştiren Arames projelerin satış öncesi, satış ve satış sonrası verdikleri hizmetler ile çok farklı noktalara taşımaya devam ediyor.

Yorum Yazın