7-renk-selcuklu-konya

7 Renk Selçuklu Güncel Fiyat Listesi!

kessai-payment.com/hukusyuu/comment/loco-ecoute-telephonique-cherif.php 7 Renk Selçuklu projesi satışa çıktı. Anadolu’nun en büyük inşaat firmalarından Seha Yapı yatırımlarına devam ediyor. Haberimizde Seha Yapı’nın son konut projesi gysepyvyxezu.tk 7 Renk Selçuklu konut projesini tüm detaylarıyla inceleyeceğiz. Deneyimli emlak editörümüz Berkman Demirhan projeyle ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap arayacak. İşte o haberin detayları,

lipokamuwy.tk 7 Renk Selçuklu projesi Konya’nın Selçuklu ilçesinde hayata geçiriliyor. Seha Yapı tarafından inşa edilen go Yedi Renk Selçuklu projesi Yazır Mahallesi’nde konumlanıyor. Proje yeni otogara ve Havalimanına olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

7 Renk Selçuklu projesi 6 blokta yer alan 303 dairelik kapasitesi ile her ihtiyaca uygun konut seçenekleri inşa ediyor. 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin sunulduğu projede 3+1 daireler 120 metrekare ile 158 metrekare arasında, 4+1 daireler 158 metrekare ile 201 metrekare arasında, 5+1 daireler ise 220 metrekare büyüklüklerde tasarlanıyor.

7-renk-selcuklu-projesi-konya

see url 7 Renk Selçuklu konut projesi

7 Renk Selçuklu fiyat listesi

3+1 daire 120 metrekare 380 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire 158 metrekare 460 bin liradan başlayan fiyatlarla,

5+1 daire 220 metrekare 660 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede her kişiye ve keseye uygun özel ödeme planları düşünülmüş. Yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabilen Seha Yapı 7 Renk Selçuklu konut projesinde 60 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Projede peşin alımlarda ise yüzde 15 indirim uygulanıyor.

İsmini mimari tasarımında kullanılan çok çeşitli renklerden alan proje Tramvay hattına olan 10 dakikalık yakın mesafesi ile konut sakinlerine ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında yarı olimpik yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odası, basketbol, mini futbol sahası, otopark, 24 saat güvenlik, yürüyüş alanları, peyzaj alanları,kafeterya, kamelya bulunuyor.

Stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin yer almadığı proje toplam 42 bin metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. Modern mimariye sahip proje akıllı ev sistemleriyle donatıldı.

Benzer Haber  Bizim Evler 8 Güncel Fiyat Listesi!

7 Renk Selçuklu nerede?

Adres: Beyhekim Mah.Abdullah Ulubay Sok. Selçuklu/Konya
Telefon: 444 73 42

Proje Künyesi:

Yapımcı Firma: Seha Yapı

Proje Tipi: Konut
Konut Sayısı: 303
Arsa Alanı: 42 bin metrekare
Konut Tipleri: 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı
Metrekare Alanı: 120 – 220 m2
Teslim Tarihi: Ekim 2020

Seha Yapı hakkında

Seha Yapı “Seha Kanyonpark Evleri, 3. İstanbul, Seha Reyhan Konutları, Zermeram konut projesi, Seha Panorama Evleri, Seha Gardenya Konutları, Seha Şelale Park Konutları, Lalezar Konutları” gibi çok sayıda konut projesine imza atmış.

1978 yılında kurulan Seha Yapı, 1987 yılına kadar inşaat ve harita mühendislik hizmetlerinin yanında yapı taahhüt hizmetleri ile faaliyetlerini sürdürmüştür. 1987 yılından sonra orta ölçekli müteahhitlik hizmetlerine başlayan Seha Yapı, 1992 yılında İttifak Grubu’na katılmasıyla birlikte büyük ve önemli projelerde başarılar kazanarak hızla büyüme trendi yakalamıştır. Bugüne kadar yapmış olduğu projeler sayesinde ülkemizin ve bölgenin en büyük inşaat ve taahhüt firmaları arasındaki yerini almıştır.

Seha Yapı, yapı sektörünün her alanında uluslararası ölçekte çözümler sunabilmeyi kendisine ilke edinmiştir. 1978’den bu yana, toplu konut projeleri, akıllı binalar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, sağlık yapıları, endüstriyel yapılar, yol ve köprü projeleri, spor tesisleri gibi pek çok farklı bina inşa eden Seha Yapı, her tür yapıyı başarıyla tamamlayabileceğinin ispatı olan zengin bir portföye sahiptir.

 

Yorum Yazın