algart-kagithane-projesi

Algart Kağıthane Fiyat Listesi!

Algart Kağıthane projesinde daire fiyatları 250 bin liradan başlıyor. İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Kağıthane’nin Çağlayan mahallesinde 7 bin 456 metrekare inşaat alanı üzerinde kentsel dönüşüm projesi olarak Alga Yapı tarafından hayata geçirilmekte olan Algart Kağıthane projesi 13 katlı tek bloktan meydana geliyor.

50 daireden oluşan Algart Kağıthane projesi 1+1’den 3+1’e konut seçeneği bulunduruyor. Algart Kağıthane projesinde konutların büyüklükleri 55 metrekare ile 125 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Alga Yapı tarafından Avrupa Yakası’nın prim yapan bölgelerinden Kağıthane’de yaşama kazandırılacak proje 600 metrekare arsa alanına sahip. Tek blokta 50 daireden oluşacak olan proje içinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri barındırıyor. Algart Kağıthane projesinde yer alan 1+1 daireler 55 metrekare ile 58 metrekare olarak 2 tipte, 2+1 daireler 65 metrekare, 3+1 daireler ise 90 ila 125 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

Algart Kağıthane fiyat listesi

1+1 daire 250 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

2+1 daire 375 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

3+1 daire 420 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede kişiye özel ödeme planları oluşturuluyor.

Proje İstanbul Avrupa Yakası’nın merkezinde, iş yerlerinin, finans ve alışveriş merkezlerinin konumlandığı merkeze çok yakın mesafesinde yer almaktadır. Boğaziçi ve FSM köprü yollarının ve şehrin 4 yanına uzanan ana arterlerin kesişme noktasında bulunmaktadır.

Komşularınızla ve aileniz ile iyi vakit geçirebileceğiniz hobi odası ile tüm aktiviteler sizi bekliyor. Dilerseniz özel günler ve ihtiyaçlar içinde mini bir toplanma merkezi. Canınız hiç sıkılmasın diye sezonu yakından takip edin. Projeksiyon perde sistemli, ses yalıtımlı, 5.1 Dobly ses sistemi ile gerçek sinema keyfi her zaman sizinle.

Boş vakitler artık, keyif vakitlerine dönüşüyor ister sevdiğiniz oyunları oynayın, ister karaoke turnuvaları düzenleyin.

Benzer Haber  Merkez Ankara Konut Projesi!

Sosyal donatı alanları şöyle:

  • Çocuklar için oyun parkı
  • Fitness salonu
  • Sinema salonu
  • Oyun salonu
  • Özel günler için toplantı salonu
  • Bilgisayar odası
  • Kapalı otopark
  • 7/24 teknolojik güvenlik sistemleri

Proje konum olarak otobüs duraklarına 1 dakika, metroya, Çağlayan Adliyesi’ne, Florance Nightingale Hastanesi’ve ve Axis AVM’ye 8 dakika, Mecidiyeköy’e 13 dakika, Taksim’e 18 dakika ulaşım mesafesinde bulunuyor.

 

Yorum Yazın