Altın Orman Güncel Fiyat Listesi!

Altın Orman konut projesini siz değerli okurlarımız için her yönüyle inceledik. İzmir Bornova’da hayata geçirilen projeyle ilgili aklınıza gelebilecek tüm sorulara tek tek yanıt aradık. İzmir’de konut almak isteyenler için küçük bir rehber haber oluşturduk.

Gürtaş İnşaat tarafından İzmir Bornova Altındağ Merkez Mahallesinde hayata geçirilen projede toplam 1.215 adet daire yer alıyor. Projede büyüklükleri 53 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Gürtaş İnşaat’ın İzmir’deki ilk projesi olacak olan Altın Orman projesi Bornova Altındağ mevkiinde 38 bin metrekare arazi üzerine inşa edilecek.

Gürtaş İnşaat Altın Orman projesinde 1+1 daireler 53,68 metrekare ile 61,11 metrekare arasında, 2+1 daireler 86,69 metrekare ile 93,78 metrekare arasında, 3+1 daireler 107 metrekare ile 147,44 metrekare arasında, dubleks daireler ise 60 metrekare ile 143,04 metrekare arasında değişen büyüklükte tasarlanıyor.

altin-orman-konut-projesi

Altın Orman

Altın Orman fiyat listesi

1+1 daire 239 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 459 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 525 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Her keseye ve bütçeye uygun ödeme seçeneklerinin yer aldığı projede firma finansman modeliyle konut sahibi olmak mümkün. Peşinatlara göre ara ödeme seçeneklerinin yer aldığı projede 60 ay sıfır faiz kampanyası mevcut.

Projenin sosyal donatı alanları arasında, yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, kapalı otopark, yeşil alan, yürüyüş alanları, türk hamamı, fitness center, basketbol sahası, futbol sahası, kamelya, mağazalar, kafe ve bisiklet yolu bulunuyor.

Kendine ait bir de ormanı olan projenin 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

altin-orman

Altın Orman manzara

Altın Orman nerede?

Adres: Altındağ, Merkez Mahallesi 4557/1 Sok. Bornova/İzmir
Telefon: 444 4 521

Gürtaş İnşaat hakkında;

1982 yılında İstanbul’da kurulan Gürtaş İnşaat kurulduğu günden bu yana gerek yurt içinde, gerek yut dışında özellikle kamu sektöründe, başyapıt sayılabilecek birçok projeye imza atmıştır.

Benzer Haber  TOKİ ’den Dev Sanayi Yatırımı !

Tamamladığı projelerin bir çoğundan başarı ödülü ve plaket alan firmanın bu başarısı tüm projeleri a’dan z’ye büyük bir ilgiyle ele almasından ve bitirdiği hiçbir projede yasal sorumluluk sürelerini baz almayıp, yıllar sonra da proje üzerindeki sorumluluk bilincini devam ettirmesinden kaynaklanmaktadır.

1987 yılında merkezini Ankara’ya taşıyan, bugüne kadar ki toplam 3.250.000 m² ‘lik inşaat deneyimini ve hizmet anlayışını ISO 9001 ve BS EN ISO 14001 belgeleri ile tescilleyen Gürtaş, bir okul bağışı projesini Ankara’ya armağan ederek sosyal sorumluluk alanında da duyarlılığını göstermiştir.

Misyon ve vizyonunu; kurulduğu günden bu yana kalite ve güven üzerine inşa eden GÜRTAŞ Ailesi, geleceğe adını miras, projelerini de anıt olarak bırakmayı hedeflemektedir. Gürtaş bu sayede Türk müteahhitlik sektöründe üst sıralarda yer alan ismini daha da yukarılara taşımayı ve başarı grafiğini de sürekli yükseltmeyi amaç edinmiştir.

Deneyimini Avrupa’ya taşıyan firma, aynı düşünce ve vizyonu ile yurtdışında hem yatırımcı, hem müteahhitlik hizmetlerine devam ederken Türk müteahhitliğinin tanıtılmasına öncü olmakta; modern yaşamı insanların hizmetine sunmayı sağlayan AVM ve toplu konut projeleri üretmeye de devam etmektedir.

Altın Orman projesinden görseller

Projenin giriş kapısı,

Projenin yatak odası

Projenin banyosu

Emlaklobisi / Nisan 2018

 

Yorum Yazın