anda-park-sultanbeyli

Anda Park Sultanbeyli

Anda Park Sultanbeyli projesini geliştiren Trend GYO projenin yapımı için İYS Yapı ile anlaşmaya vardı. Projede 140 adet bağımsız ünite ve 19 adet dükkan yer alıyor.

İstanbul Sultanbeyli Battalgazi Mahallesi‘nde Anda Park Sultanbeyli projesi başlıyor. Trend GYO projenin inşaat işlerinin onaylayacağı fiyatlar üzerinden gerçekleşecek inşaat yapım maliyeti + yüzde7 kar (KDV Hariç) ile yapılması için İYS Yapı Sanayi A.Ş ile sözleşme imzalanmasına karar verdi.

Trend GYO, İstanbul Sultanbeyli Battalgazi Mahallesi’nde hayata geçirmeye hazırlandığı Anda Park Sultanbeyli projesi için düğmeye bastı. 3 blok olarak inşa edilecek olan projede 140 daire ile 19 dükkan yer alacak. 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin sunulacağı Anda Park Sultanbeyli projesinin 30 ayda tamamlanması planlanıyor.

Anda Park Sultanbeyli fiyat listesi

Anda Park Sultanbeyli fiyat listesi, daire fyatları, banka faiz oranları ve ödeme planı henüz netleşmedi. Projedeki detayların önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

Eylül 2020’de teslim edilmesi Anda Park Sultanbeyli projesinin sosyal olanakları arasında sauna, yürüyüş alanları, yeşil alan,otopark, güvenlik, yüzme havuzu ve fitness salonu yer alıyor. Proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Trend GYO tarafından konuya ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama şöyle;

“Portföyümüzde yer alan Battalgazi Mahallesi 380 Ada 1 Parsel SULTANBEYLİ / İSTANBUL adresinde yapımı gerçekleştirilecek Anda Park Sultanbeyli’nin inşaat işlerinin, Şirketimizin onaylayacağı fiyatlar üzerinden gerçekleşecek inşaat yapım maliyeti + %7 kar (KDV Hariç) ile yapılması için İYS Yapı Sanayi A.Ş ile sözleşme imzalanmasına karar verilmiştir.”

Trend GYO hakkında

Trend GYO AŞ yabancı sermayeli bir firma olarak Türkiye’de kuruldu. Bugüne kadar çeşitli projelerin gayrimenkul geliştirilmesinde danışmanlık yapmıştır. Bu projelerin arasında konut, otel, rezidans ve üniversite binaları gibi çeşitli alanlarda gayrimenkul geliştirmesi veya inşaatı yer almaktadır.

Benzer Haber  Park Yaşam Santorini Fiyat Listesi!

Trend GYO AŞ‘nin kendisi için belirlediği hedeflerin içinde, istenen projeleri analiz ederek piyasa beklentilerini belirlemek, uygun konum ve yöntemlerle dünya standartlarında tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağlamak vardır.

Yönetim kadromuz ve çalışanlarımızın sahip olduğu tecrübe ile hem yurtiçinde hem de yurtdışındaki gelişmeleri takip ederek müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Emlaklobisi / Mayıs 2018

Yorum Yazın