anil-park-evleri-kagithane

Anıl Park Evleri Fiyat Listesi!

Anıl Park Evleri konut projesi Anıl Beton firması tarafından İstanbul Kağıthane ilçesinde hayata geçiriliyor. Anıl Beton tarafından Kağıthane’de yaşama kazandırılacak olan Anıl Park Evleri projesi 2 bloktan meydana geliyor.

16 daireden oluşan Anıl Park Evleri projesi içerisinde 1+1 ve 2+1 dairelere yer veriyor. Anıl Park Evleri projesinden konutlar alıcılarına 53 metrekare ile 87 metrekare arasında değişiklik gösteren büyüklükler sunuyor.

Kağıthane sahip olduğu lokasyonu sayesinde son dönemde konut geliştiricilerinin radarına girmeye başladı. Kentsel dönüşüm projelerinin de yoğun olarak hayata geçirildiği bölgeye talep oldukça yüksek. Her yere ulaşım kolaylığı bulunan bölgedeki konutlar yüksek prim getiriyor.

Anıl Beton firması da tüm bu verilerin ışığında Kağıthane bölgesine yatırım yapmaya karar verdi. Beton sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında yer alan Anıl Beton tarafından Yaşama kazandırılacak olan yeni projenin adı Anıl Park oldu. Proje 10 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor. 2 bloktan oluşan Anıl Park, bünyesinde 116 daire barındırıyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin sunulduğu Anıl Park Evleri projesinde 1+1 daireler 53 metrekare, 2+1 daireler ise 82 metrekare ile 87 metrekare olarak tasarlandı.

Anıl Park Evleri fiyat listesi

1+1 daireler 415 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daireler 550 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Firma bünyesinde kolay ödeme seçenekleri sağlanan projede yatırımcılar banka kredisi kullanarak da konut sahibi olabiliyorlar.

Projenin sosyal donatı alanları arasında 24 saat güvenlik, açık-kapalı otopark, sinema salonu, fitness merkezi, hobi odaları, spor alanları, yürüyüş alanları yer alıyor.

Anıl Park Evleri projesi TEM Otoyolu’na 2 dakika, Türk Telekom Stadyumu’na 5 dakika, metroya 5 dakika Maslak’a 5 dakikai Nişantaşı’na 10 dakika, Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 10 dakikalık mesafede yükseliyor.

Benzer Haber  Maya Kemer Evleri fiyat listesi

Kağıthane’nin Merkez Mahallesi’nde kurulan Anıl Park Evleri, yatırımcısına lüks yaşamı merkezi bir lokasyonda açıyor. Metroya 5 dakika uzaklıkta olan proje Levent ve Maslak gibi İstanbul iş hayatının önemli noktalarına 5 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor.

Proje hem yatırımcıların hem de oturumcuların radarında. Kağıthane çevresinde faaliyet gösteren gayrimenkul yatırım uzmanları projenin prim yapabileceği düşüncesindeler. Projede kira beklentisi de minimum 1.600 lira seviyesinde görülüyor. Proje, bu özelliği ve uygun fiyatlarıyla da gayrimenkul yatırımcılarının ilgisini çekeceğe benziyor.

Anıl Park Evleri İletişim Bilgileri:

Adres: Merkez Mah. Ferman Cad. No : 49 ( Fatih Sultan Mehmet Parkı Yanı ) Kağıthane/İstanbul
Telefon: 0212 294 27 12

 

Yorum Yazın