avrupa -konutlari-kale-2

Avrupa Konutları Kale 2 fiyat listesi!

Avrupa Konutları Kale 2 daire fiyatları, ödeme seçenekleri ve teslim tarihi haberimizde. Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilen projeyi tecrübeli emlak editörümüz Berkman Demirhan siz değerli okurlarımız için araştırdı.

Artaş İnşaat’ın Topkapı-Cevizlibağ’da hayata geçirdiği proje 13 bin 677 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Projenin 82 bin 820 metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. 270 konuttan meydana gelen Avrupa Konutları Kale 2 projesinde ayrıca 23 ticari ünite yer alıyor. Projede 1+1 daireler  74,92 ila 75,28 metrekare, 2+1 daireler 140,01 ila 113,78 metrekare, 3+1 daireler 173,10 ila 180,96 metrekare, 4+1 daireler ise 206,52 metrekare büyüklüğe sahip.

Selçuklu mimarisinden esinlenerek tasarlanan estetik çizgileriyle ve az katlı yapısıyla dikkat çeken Avrupa Konutları Kale 2 projesi farklı tasarlanıyor.

Avrupa Konutları Kale 2 fiyat listesi

1+1 daire 714 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 952 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 1 milyon 483 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire 2 milyon 130 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projeden banka kredisi kullanarak daire almak mümkün.

2016 yılında teslimleri tamamlanan Avrupa Konutları Kale’nin ardından, gelen yoğun talebi karşılamak üzere Artaş İnşaat Kale 2 projesini hayata geçiriyor. Selçuklu mimarisinden esinlenerek tasarlanan estetik çizgileriyle ve az katlı yapısıyla bölgedeki değişimin sembolü olarak konumlanacak Avrupa Konutları Kale 2, bölgenin en gözde ve değerli projesi olarak gösteriliyor.

Avrupa Konutları Kale 2 projesi konum itibariyle E-5 İstanbul-Edirne Karayolu Cevizlibağ kavşağına 200 metre uzaklıkta yer alıyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, voleybol sahası, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, sauna, tenis kortu, güvenlik, türk hamamı, çocuk yüzme havuzu, fitness salonu, yürüyüş parkuru ve güneşlenme terası bulunuyor.

2017 yılında hayata geçireceği projelerin ilkine Avrupa Konutları Kale 2 ile başlangıç yaptıklarını belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “ Topkapı’da inşa ettiğimiz Avrupa Konutları Kale projemiz ile müşterilerimizden tam not aldık. Bu projemizden konut alan çok sayıda müşterimiz, beraberinde çevresindeki sevdiklerini de getirdi. Biz de gelen talebi karşılamak üzere bölgedeki Kale projemizin ikinci halkasını hayata geçirdik. Avrupa Konutları markalı bir projemiz de daha böylesine yoğun bir taleple karşılanmaktan büyük memnuniyet duyduk.” dedi.

Benzer Haber  Atakent Panorama İzmir Projesi

Avrupa Konutları Kale 2 iletişim bilgileri:

Adres: Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. Cevizlibağ-Zeytinburnu/İstanbul
Telefon: 444 38 25

Yorum Yazın