Avrupa Konutları Yamanevler projesinin yüzde 30’u 1+1 daire olacak!

https://bommoodisisworl.tk Avrupa Konutları Yamanevler konut projesi satışa çıktı. Artaş İnşaat Asya yakasında ilk konut projesini tanıttı. 75 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Avrupa Konutları Yamanevler projesi toplam 1.672 konut ve iki ofis bloğundan meydana geliyor. Mimari tasarımı ve lokasyonuyla dikkatleri çeken Avrupa Konutları Yamanevler projesi toplam 1 milyar 200 milyon lira yatırım bedeliyle tamamlanacak.

Artaş İnşaat Avrupa Konutları, Avrupa Konutları Atakent, Avrupa Konutları Kale gibi projelerinde genelde geniş ve büyük dairelere yer verirken Anadolu yakasında ilk kez yaptığı konut projesi Avrupa Konutları Yamanevler’de projenin yüzde 30’nu 1+1 daire olarak planlamış.

knoweskoterro.tk Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, 1+1 dairelerin minumum 70 metrekareden başladığını belirterek, ” daireler tamamen planlı bir şekilde yapıldı. 1+1 dairelerin olduğu blok 2+1,3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı bloklardan ayrı şekilde tasarlandı. 1+1 dairelerin bulunduğu konum ofis bloklarına da çok yakın” dedi.

Ümraniye’de Ümran Boru fabrikası arazisi üzerinde kentsel dönüşüm projesi olarak yükselecek projede 11 blokta 1.672 konut, 2 ofis bloğu ve 38 ticari ünite yer alacak.

Avrupa Konutları Yamanevler fiyat listesi

1+1 daire 516 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 673 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 956 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire 1 milyon 299 bin liradan başlayan fiyatlarla başlıyor.

İlk kez bu projede senetle konut satışı yaptıklarını belirten Süleyman Çetinsaya, içinde bulunulan şartlar gereği dustsosluli.tk senetle ev satışı yaptıklarını söyledi. Avrupa Konutları Yamanevler projesinde yüzde 30 peşinat ile kalan kısım için 36 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor. Kredili alımlarda ise 60 ay ve 84 aylık vade farksız taksitlendirmeler bulunuyor.

Geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Avrupa Konutları Yamanevler projesinde dairelerin büyüklükleri 75 metrekare ile 248 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Benzer Haber  Vira İstanbul fiyat listesi!

Avrupa Konutları Yamanevler sosyal donatı alanları

Avrupa Konutları Yamanevler’de; yüzme havuzları, koşu parkuru, fitness merkezi, tenis kortları, basketbol sahaları, mini futbol sahası, çok amaçlı saha gibi donatıların yanı sıra 9 bin metrekarelik yansıma havuzları ile geniş peyzaj alanlarına yer veriliyor.

472 bin metrekare inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Yamanevler; Ümraniye’nin en hareketli noktası Alemdağ Caddesi’nde, AVM’ler, hastaneler ve üniversite kampüsleriyle çevrili bir bölgede yer alıyor.

Ay sonunda hizmete girmesi planlanan Yamanevler ve Çakmak Metro duraklarının ortasında yükselen proje; TEM Otoyolu’na 1 km, E – 5 Otoyolu’na 7 km, Ataşehir Finans Merkezi’ne ise 5 km mesafede bulunuyor.

Mimarisinde SPDO Mimarlık – Sabri Paşayiğit’in imzası bulunan projede inşa çalışmaları hızla devam ediyor.

Avrupa Konutları Yamanevler iletişim bilgileri;

birthtuapasni.tk Adres: İnkılap Mah. Alemdağ Cad. Ümraniye/İstanbul
itemexphacomp.tk Telefon: 444 38 25

Yorum Yazın