biva-tower-izmir

Biva Tower Fiyat Listesi!

Biva Tower fiyat listesi, ödeme seçenekleri, daire tipleri, teslim tarihi ve diğer detaylarla ilgili geniş bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. Biva Tower daire fiyatları ayrıntılı olarak haberimizde yer alıyor.

İnşaat sektörü geliştikçe mimaride modern tasarımlar ön plana çıkmaya devam ediyor. Sektörde 20. yılını kutlayan Biva Mimarlık İzmir Bayraklı’da hayata geçirdiği yeni projesi Biva Tower ile çelik yapılarda yeni bir akım geliştiriyor. Mimari tasarımıyla dikkat çeken Biva Tower tamamlandığında Avrupa’nın en yüksek çelik yapısı olacak.

Biva Mimarlık tarafından hayat geçirilecek olan Biva Tower projesi İzmir Bayraklı’da hayata geçiriliyor. Biva Tower projesi içerisinde 96 daire 8 ticari alan barındırıyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar konut seçeneği bulunuyor. Proje yapısal özelliği açısından dikkat çekiyor.

biva-tower-lansman-izmir

Biva Tower fiyat listesi

1+1 daire 570 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 1 milyon liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 1 milyon 700 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire 2 milyon 550 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede yer alan daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konseptinde tasarlandı. Biva Tower projesinde yer alan 1+1 daireler 59 metrekare, 2+1 daireler 103 ile 127 metrekare arasında, 3+1 daireler 168 metrekare ile 180 metrekare arasında, 4+1 daireler ise 253 metrekare olarak alıcısına sunuluyor.

32 kat olarak tasarlanan ve yüksekliği 151 metre olan projede toplam 96 adet bağımsız bölüm yer alıyor. Yeşil bina konseptinde geliştirilen projede ticari ünitelere de yer verilmiş. İzmir’in yeni yaşam merkezi haline gelen Bayraklı’da Biva Mimarlık imzasıyla hayat bulan Biva Tower hem sosyal donatı alanlarıyla hem de modern mimari tasarımıyla İzmir’in simgesi olmaya aday.

biva-tower-fiyat

Biva Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Yılmaz

Biva Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Yılmaz, “Sosyal donatı alanları arasında market, kafeterya, fitness, türk hamamı, özel güvenlik, vale hizmeti, 24 saat güvenlik, oto yıkma, özel resepsiyon hizmeti, özel temizlik, yüzme havuzu bulunuyor” diye konuştu.

Benzer Haber  Sisa Kule Fiyat Listesi!

Biva Tower projesinin daire fiyatları, ödeme planları, taksit seçenekleri, açık adresi gibi konularda bilgi almak için 444 30 31 numaralı telefonu aramanız yeterli. Temel atma aşamasında olan proje 2019 yılı içerisinde teslim edilecek.

Biva Tower nerede?

Adres: 35510 Bayraklı/İzmir
Telefon: 444 30 31

Emlak Lobisi / Mayıs 2018

 

Yorum Yazın