Bizim Evler Güzelce Fiyat Listesi!

steeptosmufolza.gq Bizim Evler Güzelce konut projesini değerli okurlarımız sizler için her yönüyle inceledik. Bugüne kadar hayata geçirdiği 15.000 konut ile binlerce aileye yüksek standartlarda bir hayat sunan ve markalı konut projelerine öncülük eden taylor.evolt.org/zuqaf-polanco-dating.php İhlas Yapı, Bizim Evler kalitesini bu kez Güzelce’ye taşıdı. İnşa ettiği nitelikli konut projeleriyle yatırımcısına güven veren İhlas Yapı, İstanbul’un özellikli bölgelerinden Büyükçekmece’de linqueroosidist.gq Bizim Evler Güzelce projesini hayata geçiriyor.

Güzelce Mahallesi’nde hayata geçirilen https://agendapop.cl/wp-content/tracking/hisu-rastrear-o-celular.php Bizim Evler Güzelce konut projesi 17 blokta 709 daireden meydana geliyor. Bloklar 8 ila 10 katlı olarak tasarlandı. Projede blokları çevreleyen 111 adet dükkan yer alıyor. Projede 2+1 daireler 96 ila 132 metrekare, 3+1 daireler 163 ila 179 metrekare, 4+1 daireler ise 203 ila 214 metrekare büyüklüğe sahip.

Büyükçekmece bölgesinin en büyük projesi olarak öne çıkan ve eşsiz konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyan https://istisoufo.tk Bizim Evler Güzelce’nin örnek dairesini konut alıcıları görebiliyor. Az katlı yapılaşmanın yer aldığı Güzelce’de sahile ve marinaya yürüme mesafesinde konumlandırılan proje, toplam 92.293 metrekare arsa üzerinde 709 konut ve 111 ticari üniteden oluşuyor.

Bizim Evler Güzelce fiyat listesi

2+1 daireler 372 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Kredili alımlarda ise 60 ay 0.69 vade oranıyla ödeme seçeneği yatırımcılara sunuluyor. Güzelce Marinası ile Marmara Denizi’nin ışıltısı birçok dairede hissedilecek şekilde tasarlanan Bizim Evler Güzelce, birçok özelliği ile gözde yatırım aracı olarak dikkat çekiyor.

Yüksek standartlarda hayat vadeden ve her zevke hitap eden konut seçeneklerinin sunulduğu Bizim Evler Güzelce, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanıyor. Tüm dairelerin kesintisiz deniz manzarasına sahip olduğu projede; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip konut seçeneği yer alıyor. 3 metre tavan yüksekliğine ve geniş balkonlara sahip daireler alıcılarına konforlu ve ferah bir yaşam alanı sunmak için planlandı.

bizim-evler-guzelce

Bizim Evler Güzelce

Bizim Evler Güzelce sosyal donatı alanları

E-5 cepheli cadde üzeri dükkanlarıyla bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan proje, zengin sosyal donatı alanlarıyla da öne çıkıyor. 60 bin metrekarelik alanın peyzaja ayrıldığı Bizim Evler Güzelce’de, özel dizayn edilen bisiklet yolu ve koşu parkurunun yanı sıra; 2 adet sosyal tesis, dört mevsim kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, çocuk oyun alanları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları bulunuyor. Ayrıca site sakinlerinin günün yorgunluğunu atabilecekleri oyun salonları, göl kafe, yürüyüş yolları, mescid, çok maksatlı salon ile kreş ve anaokulu da projede yer alıyor.

Benzer Haber  Avrupark Hayat fiyat listesi!

Lokasyon itibari ile toplu ulaşım alan proje E5 Otoyolu’nun yanında yükseliyor. Projenin 2020 yılı Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Proje Künyesi:

Yapımcı Firma: İhlas Yapı

Proje Tipi: Konut, Dükkan
Konut Sayısı: 709
Arsa Alanı: 92.293 m2
Konut Tipleri: 2+1, 3+1 ve 4+1
Konut Metrekare Alanı: 112 – 214 m2
Teslim Tarihi: Ekim 2020

Bizim Evler Güzelce nerede?

Adres: Güzelce Mah. Aydınlar Cad. Yanyolu Büyükçekmece/İstanbul
Telefon: 444 18 27

Emlak Lobisi.com

 

 

Yorum Yazın