blue-lake-kucukcekmece-metal-yapi

Blue Lake Küçükçekmece fiyat listesi!

Blue Lake Küçükçekmece fiyat listesi detaylı olarak haberimizde yer alıyor. Deneyimli emlak editörü Berkman Demirhan Blue Lake Küçükçekmece projesinin fiyatlarını, daire fiyatlarını ve ödeme seçeneklerini siz değerli okurlarımız için derledi.

https://diaheltoisah.tk Metal Yapı Konut ve mattmacitec.ga Karmen Yapı imzası taşıyan Blue Lake Küçükçekmece projesi göl kıyısında 38 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 14 katlı 8 konut bloğundan oluşan projede 788 konut ve 22 mağaza mevcut durumda. Ticari üniteler, konutlar bağımsız olarak 2 blokta bulunuyor. Projede 78 adet 1+0, 389 adet 1+1, 6 adet 1+1 dubleks, 182 adet 2+1, 110 adet 3+1, 17 adet 3+1 dubleks, 2 adet 4+1, 4 adet 4+1 dubleks yer alıyor.

Sevdiklerinizle bir arada olmak, yeni dostluklar kurmak, eğlenceli anları paylaşmak, sporla ve sağlıkla yaşamak, kendinizi şımartmak için 10 blokta 788 konuttan oluşan Blue Lake’te yerinizi alın. Farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayan sosyal alanları kentin içinde yeni bir kent kültürü oluşturuyor.

Blue Lake Küçükçekmece fiyat listesi

1+1 daire 700 bin liradan başlayan fiyatlarla

2+1 daire 1 milyon 350 bin liradan başlayan fiyatlarla

3+1 daire 1 milyon 650 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Blue Lake Küçükçekmece projesinde destcrewelrei.ml yüzde 20 peşinat ile kalan kısım için 0.88 faiz oranlı 120 aylık banka kredisi kullanılabiliyor.

İlgili resim

Kültür-sanat merkezleri, her zevke ve her yaşa hitap eden atölyeler, Yelken ve kürek sporlarını yapabileceğiniz Su Sporları Kulübü, Spa ve Fitness Club, çocuklarınız için Kids Club ile Blue Lake’ten dışarı adım atmak istemeyeceksiniz. Blue Lake, spor olanakları ve sosyal tesisleriyle size kaliteli ve hareketli yaşamın anahtarını sunuyor.

Deniz ve göl manzaralı dairelerin bulunduğu lesgleccobbsund.tk Blue Lake Küçükçekmece projesinin iç mimarisini Chapman Taylor üstlendi. Projede 3 adet yüzme havuzu ve bazı sosyal donatılar blokların en üst katında yer alıyor. Böylece deniz ve göl manzarasını izleyerek havuz keyfi yapmak mümkün.

Benzer Haber  Folkart Vega körfez manzarasına sahip olacak!

Konum itibariyle Basın-Ekspres Yolu, TEM ve E5 gibi ana ulaşım arterlerine çok yakın olan ve Sefaköy- Küçükçekmece-İkitelli Monoray Hattı projesi ile İstanbul’un her yerine bağlanan Küçükçekmece, doğanın ve tarihin ortasında yeni bir yaşama adım atmak isteyenler ya da gayrimenkul yatırımı yapmak için ideal bir seçenek arayanların adresi.

Blue Lake’te 1+0 ve 1+1 dairelere birer adet otopark alanı, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelere ise iki adet otopark alanı tahsis ediliyor. Ayrıca elektrikli araçlar için de şarj istasyonları mevcut.

Blue Lake Küçükçekmece nerede?

Adres: 27 Mayıs Caddesi, No: 23 Küçükçekmece/İstanbul
Telefon: 444 8 128

 

 

Yorum Yazın