inanc-kabadayi-cer-istanbul

Cer İstanbul Projesi yüksek prim getirecek!

gentchenfisest.tk Cer istanbul Projesi tarihe saygı çerçevesinde geliştirildi. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Cer İstanbul Projesi tarihi doku korunarak eski yapılar renove edilerek hayata geçirildi. Projenin geliştiricisi Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı rikonn.biz/wp-content/2020-02-16/controllare-liphone.php İnaç Kabayı ile siz değerli okurlarımız için keyifli bir sahbet yaptık.

go to site İnanç Bey hayırlı olsun projeniz. Tarihi yarımadanın içerisinde çok güzel bir lokasyonda yapıyorsunuz bu projenizi. source site İstanbul içinde çok önemli bir proje. Ne kadarlık bir yatırımla hayata geçecek sizden dinleyelim.

pierreducalvet.ca/29034.php İnanç Kabadayı: Emlak Konutla hasılat paylaşımı gerçekleştirdiğimiz bu projemiz yaklaşık 40 bin metrekare arsa içinde 30.000 metrekare peyzaj alanı olan bir taraftan içinde endüstriyel mirasımız olan Cer atölyelerinin olduğu yerde gerçekleştiriyoruz. Sahil semti olan Yedikule’de sahil cepheli bir proje.

Diğer taraftanda tabiki birbirinden değerli tarihi eserlerin olduğu tarihi yarımadanın en önemli lokasyonlarından ulaşım olarak Türkiye’nin mega proje alanı olan Avrasya Tüneli ve Marmaray gibi iki tane önemli ulaşım aksının kesiştiği noktada buluşan projemiz 10 bloktan oluşuyor.

10 tane tarihi eser blok restore ediliyor. Diğer taraftanda yine şehrin silüetiyle uyumlu 12 metre yüksekliğinde yeni binalarımız olacak. Fonksiyon olarak otel, ofisler, loft üniteler ve residence dairelerden oluşacak bir karma proje olacak. Tarihi yarımadanın aslında tek karma pojesi olacak diyebilirim.

Cer İstanbul projesi karma proje olacak!

5 tarihi bina restore ediliyor dediniz. Bu binalarda da Residence yaşam olacak mı yoksa ticari olarak mı kullanılacak?

İnanç Kabadayı: Tarihi binalarda bir blok otel olarak tasarlandı. Bir blok ticari olarak tasarlandı. Diğerlerinde de loft üniteler olacak. Tabi ki yaşam olacak nihayetinde biliyorsunuz. Genel birşey yaşamın devam etmesi, konut olması çünkü tarihi yarımada bizim geçmişimizin olduğu bir yer. Burada tarihe ve çevreye, silüete saygılı bir proje gerçekleştirerek aslında buraya yaşamı tekrar çekmek lazım. Bu bölgeleri canlandırmamız lazım.

Yaklaşık 60 adet ünite var. 125 adette yeni binalarda residence üniteler olacak. Uzakdoğu’dan ve Avrupa’dan birkaç otel grubuyla görüşüyoruz. Önceki Batışehir projemizde de bir marka getirmiştik. Aynı şekilde Shangri-La Oteli de zamanında biliyorsunuz tütün deposuyken artık ihtiyaç olmadığı için bir otele çevirmiştik.

Uzakdoğu’nun Türkiye’ye ilk gelişiydi. Bu projemizde de yine dünyanın en büyük markalarından birisini yine
otel markası olarak getirmekle ilgili görüşmelerimiz çok ilerlemiş durumda. Kısa bir zaman içinde sonuçlandırıp onu da aslında paylamayı düşünüyoruz.

Benzer Haber  Folkart Yaka Evleri fiyat listesi!

Cer İstanbul Projesi gerçekten çok önem verdiğimiz bir proje, kuyumcu hassasiyetiyle çalıştığımız bir proje. Bu proje gerçekten Türkiye ve İstanbul’lular için değer katacak bir proje. Diğer taraftan turistler içinde çok önemli bir proje olacak ve İstanbul’ da uzun yıllar kalacak, yaşayacak değerli bir ürün olarak görüyoruz. Bizim için gerçekten gözbebeği projelerimizden birisi.

Cer İstanbul Projesi Nasıl bir mimariye sahip olacak? Özellikle bu 60 adet Residence’den bahseder misiniz bize?

İnanç Kabadayı: Süreçte tabiki ilgili Bakanlıklar, Büyükşehir Belediyesi, Fatih Belediyesi, Kültür Varlıklarını Koruma gibi birçok kuruluştan görüş alınarak yapıldı. Eski eser binalar yıkılmadan restore ediliyor, diğer taraftan yeni binalarda eski eser binalardaki malzeme kullanılarak ahşap, taş , vs. kullanılarak ona uyumlu bir şekilde yeni binalar yapılıyor. Modern mimari ile ilgili de modern yalın çizgiler, tarihle barışık, doğayla barışık, peyzajla barışık bir planlama düşünüyoruz.

Diğer taraftan farklı bir proje noktası olacak şey de aslında atölyeler zamanında kullanılan birçok teknik ekipmanı da peyzaj alanında sergileyeceğiz. Lokomotifler olacak, teknik ekipmanlar olacak. Vinçler, raylar olacak. Bu tür ürünleri de aslında bir açık hava sergisi gibi tasarlıyoruz. Bir taraftanda bu endüstri mirasınında geçmişini yaşatmayı planlıyoruz.

Cer İstanbul Projesi sınırlı sayıda üniteden meydana geliyor.

Yaşayan tarihin içerisindeki bir yaşam olacak. Peki birazda projedeki fiyatlardan bahsedelim. Nasıl bir kampanyayla lanse ediyor sunuz?

İnanç Kabadayı: Satışa bugün itibari ile çıkıyoruz. Sınırlı sayıda ünitemiz var zaten çok özellikli bir proje Cer İstanbul projesi. Çok sınırlı sayıda daire için söyleyebilirim. 11.000 tl ile 20.000 tl arasında ilk etapta sınırlı sayıda daire için geçerli olacak fiyatlarımız var.

Tarihi binalar mı yeni binalar mı ?

İnanç Kabadayı: Yeni binalar. Tarihi binalarla ilgili ön talepleri topluyoruz. Satış ve kiralamayla ilgili görüşmeler var. Tarihi binalarla ilgili daha satışa başlamadık.

Peki bir kampanya olacak mı ?

İnanç Kabadayı: Lansmana özel bir kampanya planlıyoruz. 4-5 ayrı ödeme seçeneği olacak. En önemlisi en ilgi çekeni 60 ay sıfır faiz gibi bir kampanya olacak. Bu da lansmana özel olarak üretilecek. Bir buçuk aydır ön talep topluyoruz zaten. Yoğun bir talep var hem iç pazarlarda hem dış pazarlarda. Artık bugün itibari ile de bu talebinde hayata geçmesini bekliyoruz.

Benzer Haber  AND Frekans 215 güncel fiyat listesi!

2013’ten bu yana aslında projenin ihale süreci gerçekleşti ve o zamandan bu zamana da durduğu yerde kendi kendine bir değer kazandı. Şu anda iki katından fazla sanıyorum arazi değerleri. Önümüzdeki dönem için bu bölge için tarihi yarımada olması dolayısıyla ve böyle tarihi bir yapılaşma içerisinde olma anlamında nasıl bir potansiyel oluşturacak?

İnanç Kabadayı: Bunu aslında zaten değerli bir taş gibi düşünmek lazım. O yüzden prim potansiyeli zaten her zaman var. Bu her zaman mücevher gibi değerlendirilmesi gereken bir bölge. Geçmişten bugüne baktığımızda yüzde 50 yüzde yüzü aşan primler oldu. Bu projede de diyebiliriz ki çok yüksek bir prim potansiyeli var. Diğer taraftan bunu aslında prim diye düşünmemek lazım bu değer.  Nesilden nesile aktarılacak ürün olarak bakıyoruz buna.

Peki Çekmeköy projeniz olacak sanıyorum çok yakında. Kordon İstanbul projeniz devam ediyor. Nasıl gidiyor orada da satışlar?

İnanç Kabadayı: Biz geçtiğimiz yıl biliyorsunuz iki buçuk milyar tek bir yatırım planı açıklamıştık. Cer İstanbul Projesi bunun üçüncü halkası, dördüncü halka da Çekmeköy’de bahsettiğiniz proje olacak. Onu da ay başı gibi yine paylaşmayı planlıyoruz. Hazırlıklar devam ediyor. Kordon İstanbul projemizde birinci etabın satışları yüzde elliyi geçti. Bu hafta itibariyle 2. etabı da satışa açtık. Beylerbeyi projemiz bitti, teslim oldu. İskanını aldık. Yeni projelerle lgili hazırlıklarımız var Çekmeköy’de bir projemiz daha olacak. Beyoğlu var, Ataşehir var.

Üç yıl içinde planladığımız projelere devam ediyoruz. Hedef plandan sapmamız yok. Geçen yıl hedeflediğimiz satış rakamlarını yakaladık. Bu yılın içeriği için hedeflediğimiz plan noktasında bir problem gözükmüyor. Hem Cer İstanbul hem Çekmeköy projemizle bu yıl ki satış hedeflerimizi rahatlıkla yakalayacağımızı öngörüyoruz.

Biz üretmeye devam ediyoruz. Gayrimenkul sektörü Türkiye’nin en önemli sektörlerinden birisi. Ekonominin bel  kemiklerinden birisi diyebiliriz. Sektör her zaman katma değer sağlıyor, bu projemizde aslında iyi örneklerinden birisi. Bizler üretmeye, katma değer sağlamaya, istihdama devam ediyoruz.

Emlaklobisi.com ailesi olarak Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı’ya Cer İstanbul Projesi hakkında verdiği bu değerli bilgiler için teşekkür ediyoruz.

 

Yorum Yazın