dusler-vadisi-riva

Düşler Vadisi Riva İstanbul projesi!

Yılmaz İnşaat tarafından Galatasaray’ın Riva arazisi üzerine geliştirilen projenin adı Düşler Vadisi Riva oldu. Düşler Vadisi Riva konut projesinde toplam 500 adet villa yer alıyor. Müstakil havuzlu villaların fiyatları henüz açıklanmadı. İşte Düşler Vadisi Riva İstanbul ile ilgili detaylar…

Riva’nın doğal yapısı korunarak geliştirilen Düşler Vadisi İstanbul ile firma, bölgeye ve sektöre yepyeni bir vizyon kazandıracak. Galatasaray’ın Riva’daki 869 bin 362 metrekare büyüklüğündeki arazisinde yükselecek projenin ismi belirlendi.

Ön talep toplama sürecinde başvuran alıcılara, projenin satışa açılma aşamasında, sınırlı sayıdaki villalar için lansman öncesi uygun fiyat ve imkânlarla yer alma şansı sunulacak. 45 yıllık tecrübesi ile yaşam alanlarına değer kazandıran Yılmaz İnşaat, İstanbul’da örnek bir projeye imza atacak.

Düşler Vadisi Riva 500 villadan oluşuyor

Yılmaz İnşaat tarafından yaşama kazandırılacak Düşler Vadisi projesi içerisinde her ihtiyaca uygun olarak planlanacak 500 civarında villa barındıracak. Özel bahçe alanları ile sunulacak villalar 869 bin 362 metrekarelik arazi üzerine yerleşecek. Bulunduğu konumun doğal nitelikleri iç içe inşa edilecek Düşler Vadisi projesi için ön talep dönemi başladı. Ön talep sürecinde başvuru yapan alıcılar, projenin satışa çıkması ile sınırlı sayıda villa için uygun fiyat ve imkanlardan faydalanabilecek.

dusler-vadisi-riva-istanbul

Düşler Vadisi İstanbul projesinde özlenen bir villa projesi hayata geçireceklerini belirten Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz; “Proje içindeki park ve özel orman alanı ile birlikte 1.150 dönüm üzerinde geliştirdiğimiz Düşler Vadisi Riva İstanbul projemizin içinde doğal sular akıyor. Bu doğal su alanlarını projeyle bütünleştiriyor ve arazinin en alt kotunda da bir göl planlıyoruz. Arazideki doğal sular, o gölete akacak. Projeyi geliştirirken doğayla iç içe bir konseptte ve yatay bir düzlemde olmasına büyük özen gösterdik. Mimarisinden donatılarına, en ince ayrıntısına kadar hassasiyetle geliştirdiğimiz projemizin konseptini kapsayacak bir isim belirledik. Düşler Vadisi Riva İstanbul ismiyle lanse edeceğimiz projemizde ön talep toplama dönemini de başlattık.” dedi.

Benzer Haber  Avrupa Konutları Başakşehir fiyat listesi!

Düşler Vadisi Riva iletişim bilgileri;

Adres: Riva Riva Mahallesi 34829 Beykoz/İstanbul
Telefon: info@duslervadisiriva.com

Emlak Konut GYO güvencesiyle Galatasaray Spor Kulübü Riva arsası üzerinde Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek bu özel villa projesi Düşler Vadisi Riva‘da yer almak istiyorsanız; firmayla iletişim kurarak, lansman öncesi ön satışa sunulacak sınırlı sayıdaki villa için yerinizi ayırabilir, özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Emlaklobisi.com /Temmuz 2018

 

 

 

Yorum Yazın