mlak-konut-bizim-mahalle-2.etap-nerede

Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap Projesi!

Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap projesinin detayları belli oldu. Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO’nun 1 milyon metrekarelik Bizim Mahalle arazisinin 118.098,99 m²’lik bölümünü kapsayan 2.etap İhalesini kazanan Dağ Mühendislik Müteahhitlik Tic. ve San. A.Ş. olmuştu. Dağ Mühendislik arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 2 Milyar TL, Emlak Konut payı olarak ise 551 Milyon TL taahhüt etmişti.

Küçükçekmece Halkalı Caddesinde inşa edilecek projede daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen projede toplam 1.700 adet daire yer alacak.

75 ticari birim, otoparklar, anaokul, ortaokul ve park alanlarını kapsayacak olan projede toplam inşaat büyüklüğü 270 bin 620 metrekare olarak belirlendi.

Projede 110 adet 1+1 daire, 600 adet 2+1 daire, 840 adet 3+1 daire ve 150 adet 4+1 daire yer alacak.

Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap fiyat listesi

Projeyle ilgili daire fiyatları, ödeme seçenekleri, metrekare birim fiyatları, taksit seçenekleri, teslim tarihi hakkında henüz açıklama yapılmadı.

Toplamda 2 bin 931 araç kapasiteli otoparkın bulunacağı projede 1+1 ve 2+1 daireler için tek araçlık, 3+1 ve 4+1 daireler için ise 2 araç kapasiteli otopark alanı ayrılacak.

İnsan ve şehir odaklı yaklaşımla yatay mimarinin hakim olacağı projemiz, bulunduğu bölgeye değer katacak. Bizim Mahalle her yaştan insanın faydalanabileceği sosyal ve kültürel tesislerden tematik çocuk oyun alanlarına, sağlık tesislerinden kütüphaneye, dini tesislerden festival alanlarına ayrıca eğitim tesislerinden resmî kurumlara, ata sporları merkezinden kent müzesine, el sanatları merkezinden, spor tesislerine kadar olan faaliyet alanlarıyla, gece gündüz yaşayan bir mahalle olacak

Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap nerede?

Adres: Halkalı Cd, Küçükçekmece/İstanbul
Telefon: 444 36 55

Benzer Haber  Sunset İncek Güncel Fiyat Listesi!

 

Yorum Yazın