Folkart Vega körfez manzarasına sahip olacak!

Folkart Vega konut projesinde sona gelindi. İzmir’in köklü inşaat firmalarından Folkart Yapı tarafından hayata geçirilen Folkart Vega projesinde tüm hazırlıklar tamamlandı. Alsancak ile Halkapınar arasında yükselecek olan proje modern mimariye sahip.

Folkart Vega ne demek?

İzmir’de Folkart Line, Folkart Time, Folkart İncity ve Folkart Çeşme gibi çok sayıda proje geliştiren Folkart Yapı yeni projesine Folkart Vega ismini verdi. Peki VEGA ne anlama geliyor? VEGA en parlak yıldız anlamına geliyor. Ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çeken projede 873 konut ve 57 ticari ünite yer alıyor.

Yıldızlar kadar parlak ve İzmir kadar eşsiz” sloganıyla yola çıkılan proje 850 milyon lira yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. Gerçek plaj kumuyla hazırlanan yüzme havuzuna sahip olan Folkar Vega zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor. Projede açık ve kapalı tatlı sudan oluşan havuzlar da yer alıyor. Ayrıca Infınity Pool ile şehir merkezinde denize giriyormuş ve sonsuz bir ufka kulaç atıyormuş hissi yaratılmak isteniyor.

İzmir Konak Halkapınar’da geliştirilen projenin mimari çizimleri ödüllü mimarlık firması TAGO Mimarlık tarafından hazırlanıyor. 3 bloktan oluşan projede iki blok arasına kurulan bir köprü sayesinde bloklar arası geçiş yapılabiliyor.

Toplu ulaşım hatları ve metro istasyonuna yakınlığıyla dikkat çeken projede, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, güvenlik, otopark, yeşil alan, güneşlenme alanları, çocuk oyun alanları, kafe, restaurant, yürüyüş alanları ve türk hamamı yer alıyor.

Satışların 21 Eylül 2018 tarihinde başlayacağı projede daireler körfez manzarasına sahip. Şehrin kalbinde, yenilikçi bir mimari anlayışla tasarlanan proje, tüm noktalarından denizi kucaklayacak şekilde konumlandırıldı.

mesut-sancak-folkart-yapi-izmir

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, yeni yatırımlarını kararlılıkla sürdüreceklerini vurgularken, Folkart Vega’nın müşterilerin beklentilerine göre tasarlanan, yaşam kalitesini ileriye taşıyacak, yeni bir dünyanın simgesi olduğunu söyledi.

Benzer Haber  Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Güzel İzmir’in, Türkiye’nin en hızlı gelişen, en çok değerlenen şehirlerin başında geldiğini vurgulayan Mesut Sancak, “Yıllardır yaptığımız yatırımlar güzel İzmir ile bütünleşirken, yeni projemiz de kentte yeni bir yıldız yaratacak. Folkart’ın yeni projesinin, tüm yatırımcılar için de kaçırılmaz bir fırsat olacağını düşünüyoruz” dedi. Sancak, mimari süreçlerin sonlandığını, tüm detaylar ve fiyat ayrıntılarıyla birlikte, 21 Eylül’de Folkart Vega’nın lansmanını gerçekleştireceklerini belirtti.

Folkart Vega iletişim bilgileri:

444 22 78

Emlaklobisi / Agustos 2018

 

Yorum Yazın