folkart-yaka-evleri-imir

Folkart Yaka Evleri fiyat listesi!

Folkart Yaka Evleri projesinde daire fiyatları 272 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Folkart Yapı tarafından İzmir Karşıyaka’da hayata geçirilen projede teslimler 2020 yılı içerisinde yapılacak.

Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak başkanlığında İzmir’de yatırımlarına devam ediyor. Özellikle İzmir, Çeşme ve Bodrum bölgelerinde konut projesi geliştiren Folkart Yapı yeni projesi Folkart Yaka Evleri’ni satışa çıkardı.

İzmir’in en merkezi noktalarından birinde yer alan Folkart Yaka Evleri, Karşıyaka’da yeni, güvenli ve konforlu bir yaşam sunmaya hazır. 130 konut ve 13 ticari alanın yer alacağı proje, 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleriyle Folkart kalitesini her metrekareye yansıtıyor.

Kentsel dönüşüm kapsamında geliştirilen proje 13 katlı 2 blok üzerinde inşa ediliyor. 130 konut ve 13 ticari üniteden meydana gelen projede daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

Bu muhteşem projede 1+1 daireler net 41 metrekare, 2+1 daireler 52 ile 64 metrekare ve 3+1 daireler 77 metrekare ile 86 metrekare arasında planlandı.

Folkart Yaka Evleri fiyat listesi

1+1 daire 272 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daireler 356 bin liradan başlayan fiyatlarla,

341 daireler 500 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Her keseye ve kişiye özel ödeme seçeneklerinin yer aldığı projede teslimler Şubat 2020’de gerçekleştirilecek.

Folkart-yaka-evleri-izmir

Folkart Yaka Evleri

Proje, alışveriş merkezlerine, üniversitelere, hastanelere, otoban bağlantısına oldukça yakın, şehrin merkezi bir noktasında yer alıyor. Modern tasarıma sahip projede yaşarken izmir elinizin altında olacak.

Folkart Yaka Evleri, konforlu bir yaşamı, zengin sosyal olanakların bulunduğu bir lokasyonla buluşturuyor. Gelişmekte olan bölgede yer alacak alışveriş merkezinde hayata karışabilir, spor salonlarında hayatın ritmini yakalayabilir, rekreasyon alanında zihnen ve bedenen tazelenebilirsiniz.

İzmir’in en değerli semtlerinden Karşıyaka’da geliştirilen proje adı üzerinde Folkart imzasını taşıyor. Türkiye’nin en önde gelen yaşam markasının deneyimi ve kalitesi her zaman yanınızda olacak demek. Şehrin merkezinde, modern detaylarla farklılaşan, konforlu ve sosyal bir yaşam sunması ise projenin diğer önemli artısı.

Benzer Haber  Skyland İstanbul Güncel Fiyat Listesi!

Folkart Yaka Evleri nerede?

Özel Metropol Tıp Merkezi 3 kilometre
Medical Park İzmir Hastanesi 2 kilometre
Özel Park Tıp Merkezi 2 kilometre
Bostanlı İskele 4,5 kilometre
Karşıyaka İskele 3,5 kilometre
İzmir Şehir Hastanesi 6,5 kilometre
Westpark Alışveriş Merkezi 6,5 kilometre
İzmir Çevre Yolu 9,40 kilometre

Folkart Yaka Evleri iletişim bilgileri:

Adres: 7402 Sok. No:171 A Dükkan
Örnekköy/Karşıyaka İzmir

Telefon: 444 22 78

Emlaklobisi / Haziran 2018

 

Yorum Yazın