Gültekin Pera Fiyat Listesi!

http://objectifcoaching.com/components/queens/rencontres-filles-franaises.php Gültekin Pera konut projesi ile ilgili daire fiyatları, ödeme seçenekleri, teslim tarihi, daire tipleri, iletişim bilgileri ve sosyal donatı alanları haberimizde yer alıyor.

Niyazi Gültekin, Hüseyin Divrik, Mustafa Gültekin ve Muhammet Gültekin ortaklığıyla kurulan Gültekin GYO, 105 milyon liralık yatırımla yaşama geçirdiği ilk projesi ‘ vipauto93.ru/profiles/come-copiare/cellulare-uguale-alliphone-6.php Gültekin Pera’, İzmir’in en çok değerlenen bölgesi Ulukent’te fark yaratacak. Ailelerin huzur içerisinde yaşayabileceği geniş sosyal alanlara sahip proje konforu, kaliteyi ve mutlu bir yaşamın anahtarını bir arada sunuyor.

go to site Gültekin Pera projesi İzmir Ulucak mevkiinde yaşama kazandırılıyor. 13 bin metrekare arsa alanı üzerine 14 blok olarak yerleşiyor. Gültekin Pera projesinde 178 konut bulunuyor.

Projenin tamamı 3+1 olarak tasarlandı. 135 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiklik gösteren dairelere sahip olan projenin tamamlanması ile alıcısına yüzde 18 prim sağlaması öngörülüyor.

Gültekin Pera fiyat listesi

3+1 daire 135 metrekare 470 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Hem yatırımcılar için hem de oturumcular için oldukça ideal bir proje olan Gültekin Pera’da peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Firma kendi bünyesi içerisinde finansman modelleri de sunuyor. Yüzde 50 peşin ödemede geriye kalanı 12 ay boyunca vade farksız bir şekilde bölünüyor. Daire almak isteyenler için alternatif ödeme sistemleri mevcut.

https://heaballrareg.tk Gültekin Pera projesinde yarı olimpik yüzme havuzundan çocuk havuzuna, kafeden spor salonuna, fitness salonundan saunaya kadar birçok sosyal aktivite alanından oluşuyor. Çalışmalarına devam edilmekte olan projenin Temmuz 2019’da alıcısına teslim edilmesi bekleniyor. Projenin tamamlanmasının ardından ise alıcılarına yüksek miktarda prim sağlaması bekleniyor.

gultekin-pera-projesi-izmir

source url Gültekin Pera Konut Projesi İzmir

Tatil keyfi konforu sunuyoruz

Projeyle ilgili bilgi veren Niyazi Gültekin ile Hüseyin Divrik, “İzmir’de şehrin yanı başında çocukların doğayı tanıyarak büyüyeceği bir yaşam alanına ihtiyaç olduğunu gördük. İzmir’in yaşam kültürünü ve ikliminin sunduğu güzellikleri göz ardı etmeyerek, bahçeye bakan ferah balkonlar ve tüm ailenin yaz mevsiminin tadını her an çıkarması için hem yetişkin hem de çocuk havuzuyla sonsuz bir tatil keyfi yarattık. Ailelerimizin her güne zinde uyanmaları için de spordan saunaya kadar her detayı özenle düşünüp her anıyla kaliteli bir yaşam alanı oluşturduk” dedi.

Benzer Haber  Torkam Fikirtepe Projesi Başlıyor!

Gültekin Pera iletişim bilgileri:

Adres: 30 Ağustos Mah. 7216 Sok. No: 5 Ulukent 35663 Menemen/ İzmir
Telefon: 444 5 463

Emlaklobisi / Mayıs 2018

 

 

 

Yorum Yazın