heran-istanbul-kartal

Heran İstanbul fiyat listesi!

Heran istanbul

Nedir bu go site Heran istanbul? Ne anlama geliyor, kim tarafından yapılıyor, ne gibi özelliklere sahip, fiyatı almaya değer mi, nerede yapılıyor, prim yapar mı? Tüm merak ettiğiniz sorulara cevaplarını deneyimli editörümüz Berkman Demirhan siz değerli takipçilerimiz için araştırdı.

Öncelikle Destek Group Bursa merkezli bir firma. Destek Patent firmasıyla iş yaşamına başlayan grup daha sonra bünyesine finans, inşaat, lojistik ve tarım yatırımlarıyla devam etti. Anadolu yakasında Kartal’da hayata geçirdiği projesi https://mafuddthinkcbul.tk Heran İstanbul ile inşaat sektöründeki iddiasını ortaya koydu.

Neden Heran İstanbul? ismi verilmiş. Aslında tahmin edebileceğiniz gibi yaşamınızın her anında mutlu olmanız için yaşam alanları oluşturulmuş. Ailenizle birlikte huzur içinde yaşayabileceğiniz ölümsüz bir konut projesi tasarlanmış. Şimdilik kağıt üzerinde, umarız proje tamamlandığında bugün hayal edilen herşey gerçek olur.

destek-grup

isapcredaf.tk Destek Grup Yönetim Kadrosu

https://giodophootelec.ga Destek Group Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yaman Karadeniz, projeye 2015 yılından bu yana çalıştıklarını ve 3 yıl sonra lansman aşamasına geldiklerini belirterek, “Ülkemizde yatırım hiçbir zaman kolay olmadı, şimdi de olmayacak. Biz çok krizler gördük ve başarıyla da aştık. İnşaat sektörü de sıkıntılı dönemlerden geçiyor bunun farkındayız. Ama 2015’te çıktığımız bu yolda asla gerim adım atmadık” dedi.

Kartal Hürriyet Mahallesi’nde 12 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Heran İstanbul konut projesinde toplam 318 adet daire yer alıyor.

1+1, 2+1, 3+1, loft 1+1 dubleks, 2+1 dubleks ve 3+1 dubleks seçeneklerinin bulunduğu Heran İstanbul konut projesinde 1+1 daireler 79,82 metrekare ile 98,62 metrekare arasında, 2+1 daireler 120,34 metrekare ile 139,13 metrekare arasında, 3+1 daireler 158,73 metrekare ile 173,90 metrekare arasında, 1+1 dubleks daireler 144,39 metrekare, 2+1 dubleks daireler 172,84 metrekare ile 184,9 metrekare arasında, 3+1 dubleks daireler ise 201,31 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Benzer Haber  Yücel Park Güncel Fiyat Listesi!

Heran İstanbul fiyat listesi

Yüksek yatırım potansiyeline sahip Heran İstanbul projesinde 1+1 daireler lansman dönemine özel 269 bin TL’den başlangıç gösteriyor. İstanbul’un en hızlı gelişen ve dönüşen bölgesi Kartal’da, 4 blok halinde yükselen “Heran İstanbul’da 318 konut, 20 cadde mağazası yer alıyor.

  • 1+1 79 metrekare daire 269 bin liradan başlayan fiyatlarla,
  • 2+1 120 metrekare daire 411 bin liradan başlayan fiyatlarla,
  • 3+1 158 metrekare daire 529 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede yüzde 20 peşinat ve geriye kalan tutar için 24 ay sıfır faizle taksit imkanı sunuluyor. Kişiye özel ödeme seçeneklerinin yer aldığı projede peşin alımlarda yüzde 10 oranında imdirim uygulanıyor. Ayrıca projede banka kredisi kullanmak da mümkün.

Ulaşım ağı aksında yer alan “Heran İstanbul”dan merkezi yerlere dakikalar sonra ulaşmanız mümkün. Yüksek Hızlı Tren İstasyonu’na, resmi kurumlara ve Pendik Marina’ya yakın bir noktada bulunan proje; E-5 Otoyoluna 1,5 kilometre, Kartal-Kadıköy Metro hattına 1kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanına ise 7 kilometre mesafede yer alıyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında 24 saat özel güvenlik, yürüyüş alanları, basketbol sahası, buhar odası, otopark, fitness, sauna, türk hamamı, çocuk oyun alanları, kafeterya, kamelya, futbol sahası, yüzme havuzu, yeşil alanlar bulunuyor.

Hem oturumcu hem de yatırımcı için oldukça cazip görünen projenin tamamlandığı zaman minumum yüzde 45 kazandırması bekleniyor.

Adalar manzarasına sahip proje 2019 yılı Aralık ayında teslim edilecek.

Heran İstanbul iletişim bilgileri:

Adres: Hürriyet Mah. Enver Sok. No:33 Kartal/İstanbul
Telefon: 0216 419 20 20

Berkman Demirhan / Emlaklobisi

 

 

 

 

Yorum Yazın