istanbul-uluslararasi-finans-merkezi-A-blok-atasehir

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok Satışa Çıktı!

go to site istanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok Ağaoğlu İnşaat tarafından Ataşehir’de hayata geçiriliyor. Ağaoğlu İnşaat tarafından İstanbul Finans Merkezi içerisinde geliştirilen proje tek konut ve satılabilir alanı olarak inşa ediliyor.

balperewon.gq İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok, 319 konuttan meydana geliyor. Projede 1+0’dan 2+1’e kadar konut seçeneği sunuluyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok’ta konutların büyüklükleri ise 52 metrekareden başlıyor.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok fiyat listesi

1+0 stüdyo daire 592 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 2 milyon liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Her keseye ve kişiye özel Ağaoğlu ödeme seçenekleri yer alıyor. Lansman dönemine özel peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanıyor.

Projede319 rezidans daire mevcut. Çoğunluğu 1+1’lerden oluşuyor. Az sayıda 2+1 seçenekleri de bulunuyor. Bunların fiyat aralığı 500 bin TL ile 2 milyon TL arasında. Tamamlanma aşamasına gelen projeye özellikle yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgisi var.

Rezidans bloğu için dünyaca ünlü bir rezidans işletme markasıyla görüşmeler var. Arzu eden müşteriler mülklerini işletmeye verip rezidans bedelinin dolar bazında yüzde 6’sı kadar bir getiriye sahip olabilecek. Örneğin 200 bin dolar ayda 1.000 dolar yılda da 12.000 dolar garanti kazandıracak.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi içerisindeki 6 bloğun yanında 22 katlı rezidans bloğu olarak yerleşecek olan kinun-mobile.com/wp-content/2019-12-14/zefi-spy-program.php İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok projesi mimarisi kadar lokasyonu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Palladium AVM, Optimum Outlet AVM, Brandium AVM gibi alışveriş merkezlerine komşu olacak olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok Ülker Sports Arena’nın yanı başında yer alacak. Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yakın konumda yer alacak proje içerisinde yaşayanlara doğa harikalarına şahitlik edebilme fıtsatı da sunacak.

ali-agaoglu-finans-merkezi-atasehir

enter Ali Ağaoğlu

pierreducalvet.ca/120714.php Ali Ağaoğlu, “İstanbul Finans Merkezi’nde Türk ekonomisinin temel taşı olan kurumlar yer alacak. Merkez Bankası, BDDK, SPK, kamu bankaları ve özel kuruluşlar olacak. Bizim de burada rezidans ve ofis bloklarından oluşan bir alanımız var. Finans Merkezi’nin yakınında, kıyısında, köşesinde değil tam içindeyiz. Bugün lansmanını yaptığımız A Blok’u farklı düşünmemiz gerekiyor. Çünkü finans merkezinin kıyısında, köşesinde değil tam içinde. Yatırımcılarımız doğrudan Uluslararası Finans Merkezi’ne yatırım yapacak. Bu üründen başka bir alternatif bulma imkânı yok” dedi.

Benzer Haber  Mesa Orman Çubuklu Fiyat Listesi!

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok projesinin Ekim 2020’de teslim edilmesi planlanıyor.

Emlak Lobisi / Nisan 2018

 

 

 

Yorum Yazın