kavanya-koru-izmit

Kavanya Koru Güncel Fiyat Listesi!

click here Kavanya Koru konut projesi KVN İnşaat tarafından Kocaeli İzmit Çayırköy’de hayata geçiriliyor. 6 bloktan meydana gelen projede toplam 250 adet daire yer alıyor. Projenin daire fiyatları, ödeme seçenekleri, teslim tarihi, daire tipleri, lokasyonu ve iletişim bilgileri haberimizde.

Konut büyüklüklerinin 77 metrekare ile 147 metrekare arasında değiştiği projede daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

KVN Yapı source link Kavanya Koru projesinde 1+1 daireler 77 metrekare, 2+1 daireler 90 ile 112 metrekare, 3+1 daireler ise 134 ile 147 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Kavan Yapı bünyesinde faaliyet gösteren KVN İnşaat’ın yeni projesi Kavanya Koru 250 aileyi doğayla baş başa huzurlu evlere kavuşturacak.

Kavanya Koru fiyat listesi

1+1 77 metrekare daire 195 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 90 metrekare daire 290 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 134 metrekare daire 460 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Kavanya Koru projesinde yüzde 25 peşinat ile kalan kısım için 2 ara ödeme ile beraber 60 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Modern mimarisiyle bölgeye değer kazandıran ve aile öncelikli yaşam anlayışı ile hayata geçirilen Kavanya Koru’da; 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 50 bahçe dubleksi, 50 çatı dubleksi ve 150 standart daire yer alıyor. Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler, 72 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Estetik mimarisi, konforlu daireleri ve zengin sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunan Kavanya Koru’da; yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, açık spor tesisleri, süs havuzları, fitness, sauna, çocuklar ve büyükler için açık havuzlar bulunuyor.

kavanya-koru-izmit-projesi

pl.evpredtumbde.tk Kavanya Koru

Kocaeli’de karlı bir yatırım projesini daha hayata geçirdiklerini belirten es.prininsancentge.ml Kavanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan; “Bölgede bugüne dek hayata geçirdiğimiz projelerimize yatırımcılardan büyük talep geldi ve aldığımız olumlu tepkiler bizleri son derece memnun etti. Son projemizi teslim ettiğimiz günden bugüne yeni bir proje geliştirmemiz noktasında ciddi bir talep alıyorduk. Bu anlamda Kavanya Koru projemizin sürecini hızlandırarak inşa çalışmalarına başladık. Birinci sınıf kalite ve işçilikle hayata geçireceğimiz Kavanya Koru, lokasyon avantajı ile birlikte bölgesine ve yatırımcısına da her geçen gün değer kazandıracak. Estetik mimarisiyle de Kocaeli’de örnek teşkil edecek projemizde lansman dönemine özel fırsatlarla satışlarımızı başlattık. Bulunduğumuz bölge fiyatlarına kıyasla projemizde lüksü ulaşılabilir kılıyoruz ve avantajlı fiyatlarla alıcılara sunuyoruz” dedi.

Benzer Haber  Nef Ortayaka fiyat listesi!

Projenin sosyal donatı alanları arasında, 24 saat güvenlik, yüzme havuzu, yeşil alanlar, yürüyüş alanları, gölet, süs havuzu, sauna, kafeterya, büfe, fitness salonu yer alıyor.

Özel bir lokasyona sahip olan proje göl ve deniz manzarasına sahip. Yeşil ve muhteşem doğayla iç içe olan projeye geniş aileler özel ilgi gösteriyor.

Kot farkından dolayı özel bahçe ve teras alanlarına sahip modern mimariye sahip projenin 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Kavanya Koru nerede?

primrecpomivol.tk Adres: Çayırköy Mahallesi 41000 İzmit/Kocaeli
Telefon: 0262 311 68 68

Kavan Yapı Hakkında:

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe 40 yılı aşan tecrübemiz ve imza attığımız projelerle binlerce insanın mutluluğuna ortak olduk, hayatlarına dokunduk. Her bir katı, her bir daireyi inşaa ederken umutlara, beklentilere cevap olabilmenin heyecanını yaşadık. Malzememiz beton olsa da içinde aşkla, sevgiyle ve huzurla sıcacık bir yuva kurulacağını asla aklımızdan çıkarmadık.

40 yıldır, bacası tüten her ocağın, o ailenin birimi, geleceği ve umutları olduğunun bilinciyle işimizi yaptık! Bugün, Kavan Yapı projeden, uygulamaya inşaat ve satış süreçlerinde tüm bu bilinçle hareket ederek binlerce ailenin gönlünde huzur ve güvenin markası olduğu gibi bundan sonra da ürettiği yeni projelerle ailelerin markası olmaya devam ediyor.

Emlak Lobisi / Nisan 2018

 

 

Yorum Yazın