kavanya-koru-nerede

Kavanya Koru Nerede?

follow link Kavanya Koru nerede? sorusuna haberimizde cevap bulacaksınız. Kavanya Koru konut projesi İzmit’te hayata geçiriliyor.

Kavanya Koru projesi Kavanlar Grubu bünyesideki KVN Yapı tarafından Kocaeli’de yaşama kazandırılıyor. 250 konuttan oluşan Kavanya Koru projesi 6 bloktan meydana geliyor. 1+1’den 3+1’e kadar konut seçeneklerinin sunulduğu Kavanya Koru projesinde konutların büyüklükleri 77 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Konut büyüklüklerinin 77 metrekare ile 147 metrekare arasında değiştiği projede daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı.

KVN Yapı follow url Kavanya Koru projesinde 1+1 daireler 77 metrekare, 2+1 daireler 90 ile 112 metrekare, 3+1 daireler ise 134 ile 147 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Kavan Yapı bünyesinde faaliyet gösteren KVN İnşaat’ın yeni projesi Kavanya Koru 250 aileyi doğayla baş başa huzurlu evlere kavuşturacak.

Kavanya Koru nerede?

rikonn.biz/wp-content/2020-09-20/spiare-messaggi-iphone-gratis.php Adres: Çayırköy Mahallesi 41000 İzmit/Kocaeli
gohu-takarabune.com/policy/como-rastrear/ceda-rastrear-celular.php Telefon: 0262 311 68 68

Kavanya Koru fiyat listesi

1+1 77 metrekare daire 195 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 90 metrekare daire 290 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 134 metrekare daire 460 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Kavanya Koru projesinde yüzde 25 peşinat ile kalan kısım için 2 ara ödeme ile beraber 60 ay vade farksız taksitlendirme imkanı sunuluyor.

cengiz kavan ile ilgili görsel sonucu

Kocaeli’de karlı bir yatırım projesini daha hayata geçirdiklerini belirten get link Kavanlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Kavan; “Bölgede bugüne dek hayata geçirdiğimiz projelerimize yatırımcılardan büyük talep geldi ve aldığımız olumlu tepkiler bizleri son derece memnun etti. Son projemizi teslim ettiğimiz günden bugüne yeni bir proje geliştirmemiz noktasında ciddi bir talep alıyorduk. Bu anlamda Kavanya Koru projemizin sürecini hızlandırarak inşa çalışmalarına başladık. Birinci sınıf kalite ve işçilikle hayata geçireceğimiz Kavanya Koru, lokasyon avantajı ile birlikte bölgesine ve yatırımcısına da her geçen gün değer kazandıracak. Estetik mimarisiyle de Kocaeli’de örnek teşkil edecek projemizde lansman dönemine özel fırsatlarla satışlarımızı başlattık. Bulunduğumuz bölge fiyatlarına kıyasla projemizde lüksü ulaşılabilir kılıyoruz ve avantajlı fiyatlarla alıcılara sunuyoruz” dedi.

Benzer Haber  Vira İstanbul fiyat listesi!

Kavanya Koru projesi yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, 24 saat güvenlik hizmeti, süs havuzlar gibi özellikler sunuyor. Bulunduğu arazi nedeni ile kot farkının meydana geldiği Kavanya Koru projesinde kot farkının kullanımı dikkat çekiyor. Bu fark ile blokların çatılarını açık teras olarak dizayn eden Kavanya Koru projesi kot farkını avantaja dönüştürerek konut sakinlerine aktivite alanları oluşturmuş oldu. Eşsiz deniz, göl ve orman manzarasının bu teraslardan izleme keyfi sunan Kavanya Koru projesi sıcak yuvalara ev sahipliği yapıyor.

 

 

 

Yorum Yazın