kurtkoy-modern-lens-yapi

Kurtköy Modern projesi yüksek prim kazandıracak!

thinfevalidercio.tk Kurtköy Modern projesini her yönüyle siz değerli okurlarımız için araştırdık. Projeyle ilgili aklınıza gelebilecek tüm sorulara haberimizde yanıt aradık. İşte o haberin detayları…

Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanına yürüme mesafesinde yükseliyor. Lens Yapı Grubu bünyesinde yer alan Özasr Yapı tarafından hayata geçirilen projede 750 adet ofis ve 85 adet ticari ünite yer alıyor. Anadolu yakasında yatırımlarını sürdüren Lens Yapı Grubunun yeni projesi 31 bin metrekare arsa üzerine inşa ediliyor.

Pendik Kurtköy Mahallesi 3973 ada 9 parselde konumlanan projede ÇED süreci başladı. Ofis, Otel ve dükkandan oluşan karma proje olarak geliştirilen projenin yatırım bedeli 274 milyon lira olarak açıklandı.

Lens İstanbul konut projesinin karşısında yer alan ve otopark alanı olarak kullanılan arsa üzerine inşa edilecek olan dragopelinberni.ga Kurtköy Modern projesinde 750 adet ofisi, 199 odalı otel ve 85 adet işyeri bulunuyor.

Kurtköy Modern fiyat listesi

Lens Yapı Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Özasr İnşaat tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen projede metrekare birim fiyatları, daire fiyatları, ödeme planı, banka faiz oranları, peşinat miktarı, firma içinde finansman modeli, taksit miktarı henüz açıklanmadı.

Özasr Yapı Kurtköy Modern projesinin 32 ayda tamamlanması planlanıyor. Toplam inşaat alanı 231 bin 344 metrekare olan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ofis seçenekleri yer alıyor.

Aralık 2020 tarihlerinde çalışmaların bitirilmesi ve teslimlerin gerçekleştirilmesi planlanan hersdogssofziobentscar.tk Kurtköy Modern projesi’nde ofis olarak planlanan alanlar imar planına göre konuta çevirilebilecek.

kurtkoy-modern

kingpusiterdahams.tk Kurtköy Modern

Ofis ile iş yerlerinde ise toplam bin 650 kişinin çalışması öngörülüyor. Özasr Yapı Kurtköy projesi kapsamında arazi hazırlığı ve inşaat aşamasında 300 kişi, otelin işletilmesi aşamasında idari ve teknik 40 kişi ve 100 personel çalışması planlanıyor.

Özasr Yapı İnşaat tarafından Anadolu Yakası’nın gelişimde yükselen bölgesi Kurtköy’de yaşama kazandırılacak yeni projenin sosyal donatı alanları arasında, asistanlık hizmetleri, toplantı odaları, spor salonu, fitness, açık-kapalı yüzme havuzu, güvenlik,restoran, kafe, yeşil alan, yürüyüş alanları, peyzaj alanı, sauna yer alıyor.

Benzer Haber  Focus Eyüp Güncel Fiyat Listesi!

Lokasyonuyla dikkatleri çeken karma proje yatırımcıların da radarına girdi. Yüksek prim yapması beklenen proje yatırımcıların ilgisini çekti. Edinilen bilgilere göre yabancı yatırım fonları da projeye ilgi gösteriyor.

velecolimtiwal.tk Kurtköy Modern nerede?

Adres: Kurtköy Mahallesi, Pendik/İstanbul
Telefon: 0216 455 63 04

 

 

 

 

Yorum Yazın