kuzeyşehir-plus-izmir-menemen

Kuzeyşehir Plus fiyat listesi!

gleninrajboy.ga Kuzeyşehir Plus projesinde ön talep süreci başladı. 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Kuzeyşehir Plus fiyatları 278 bin TL’den başlıyor.

Kuzeyşehir projesinin yeni etabı olan senjouin-renkai.com/wp-content/prey/ex-freundin-spioniert-mir-nach.php Kuzeyşehir Plus, 102 konuttan meydana geliyor. 278 bin TL’den başlayan fiyatlar ile alıcısının karşısına çıkan Kuzeyşehir Plus etabı içinde 1+1’den 4+1’e kadar konut seçeneği barındırıyor.

Kuzeyşehir Plus etabında yer alan konutların büyüklükleri 85 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde alıcısına sunuluyor.

rikonn.biz/wp-content/2020-04-16/come-trovare-un-numero-cellulare.php Yücesoy Mühendislik güvencesiyle hayata geçirilen proje İzmir Menemen’de Atatürk Mahallesi’nde yükseliyor. Yücesoy Kuzey Şehir Plus projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Kuzeyşehir Plus fiyat listesi

1+1 daire 278 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 318 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 537 bin liradan başlayan fiyatlarla

4+1 daire 863 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Her keseye ve kişiye özel ödeme seçeneklerinin yer aldığı projede belirli peşinatlar verip kalan konut fiyatı için 3 ayrı taksit ödeyip ev sahibi olunabiliyor.

Koca koca, zevksiz binalar yerine, projede çocuklu aileler, genç çiftler, emekliler, çalışanlar, lüks arayanlar veya şartlarını en iyi hale getirmek isteyen herkes için farklı ihtiyaçlar gözetildi. Ferah yaşam alanları, büyük balkonlar, yüksek tavanlar ve yatay mimarinin en güzel örnekleri sergilendi.

ixififalij.ga Kuzeyşehir Plus güzel bir örneği olarak düşünüldü ve projeye spor yaparak formunuzu koruyabileceğiniz birçok alan eklendi. Fitness Center, kapalı basketbol sahası, tenis kortu, squash alanı, mini golf, koşu ve yürüyüş parkuru gibi donatılar sayesinde hem sağlığınızı koruyacak hem de komşularınız ve sevdiklerinizle keyifli dakikalar yaşayacaksınız.

Proje çocukların hem kuvvetli arkadaşlıklar kuracağı hem de kişisel gelişimlerine destek olacak şekilde tasarlandı. Çocukların keyifli vakit geçirmeleri için sürprizlerle dolu detaylar, soilstones.com/wp-content/2020-02-12/774.php Kuzeyşehir Plus projesinde fazlasıyla mevcut. Çocuklarınız; basketbol sahasından, yürüyüş yollarına çocuk oyun odasından park alanlarına tüm eğlence ve spor aktivitelerine yalnızca saniyeler içinde erişebilecekler.

Benzer Haber  Modern City Bahçelievler Fiyat Listesi!

Neden Kuzeyşehir Plus?

Dünya çapında 417 ofisi bulunan İngiliz emlak şirketi Knight Frank’in araştırmasına göre, dünyada konut fiyatlarının en çok arttığı 6. şehir İzmir oldu. İzmir sunduğu yaşam kalitesi ile İstanbul ve Ankara’dan ciddi anlamda beyaz yakalı göçü alıyor. İzmir’de yeni yaşam projelerine olan talep daha da artıyor, bu da gayrimenkul fiyatlarını arttırıyor. Bu yükselişe ortak olmanız gerek.

Gayrimenkul alırken altın kural; herkesin bugün gördüğünü minimum 3-4 yıl önce görebilmektir. İzmir büyüyor, büyürken de ‘kuzey aksı’ hızla gelişiyor. Bugünün “Orası acaba biraz uzak mı?” dediğimiz yerleri, yarının şehir merkezi oluyor.

Geleceği bugünden görenler, çok ama çok kazanıyor. Ege Bölgesi’nin sahil kesimine ulaşımı kolaylaştıran devlet projeleri hızla ilerliyor. Bağlantılı olarak, İzmir içerisindeki ulaşımı rahatlatacak Körfez Köprüsü planlanıyor. Bu proje ile İzmir Körfezi deniz üzerinden geçilerek Konak-Karşıyaka hattında birleştirilecek.

Böylece İzmir’in kuzey-güney bağlantısı çok daha kısa mesafe ve sürelerde sağlanmış oluyor ve Kuzeyşehir Plus’da yaşayanlar büyük bir ulaşım kolaylığına daha sahip oluyor. Ayrıca Çanakkale Köprüsü’nü İzmir’e bağlayacak Çanakkale Otobanı’nın da bölgeye ekstra bir hareket ve beraberinde değer artışı getirmesi bekleniyor.

 

Yorum Yazın