livin-izmir-mavisehir

Livin İzmir fiyat listesi

Livin izmir fiyat listesi, daire fiyatları, banka faiz oranları ve ödeme seçenekleri haberimizde yer alıyor. Daire fiyatlarının 630 bin liradan başladığı projede banka kredisi kullanarak daire almak mümkün.

Livin İzmir projesi Cengiz İnşaat tarafından İzmir’de yükselecek. İzmir’in Mavişehir mevkiinde hayata geçirilecek olan proje konut kapasitesi ile dikkat çekiyor. 2 etaptan oluşacak projede ilk etapta 366 daire 33 ticari alan yer alacak. Livin İzmir projesinde yer alan daireler 1+1’den 5+1’e kadar farklılık gösteren konu tiplerinde tasarlandı. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 49 metrekare ile 328 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

Projede, 31 kat olarak inşa edilen ve muhteşem Körfez manzarasına hâkim dikey yaşam sunan bir kule bloğu ve 3 ila 7 arasında değişen katlarda inşa edilen, ferah peyzaj manzarası bulunan yatay yaşam imkanı sunan 7 adet konut bloğu bulunuyor.

Livin İzmir fiyat listesi

Mavişehir’de denize sıfır konumda hayata geçirilen projede daire fiyatları 630 bin lira ile 9 milyon 500 bin lira arasında değişiyor.

1+1 daire 630 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 1 milyon 110 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 1 milyon 400 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede yüzde 20 peşinat ile kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca projede yüzde 40 peşinat verip kalan yüzde 60’lık kısmı dolar olarak teslime kadar istenilen kadar taksit yaparak ödeme fırsatı sunuluyor.

Cengiz İnşaat'tan

Projede daire özellikleri olarak akıllı ev sistemi, 5’li ankastre seti, klima ve yerden ısıtma sistemi standart olarak alıcısına sunuluyor. Mart 2019’da teslimlerinin yapılması planlanan projenin tamamlanmasının ardından alıcısına yüzde 25 oranında prim sağlaması bekleniyor.

Livin’İzmir’in öne çıkan bir özelliği, uluslararası faaliyet gösteren 10 Design firması ile İzmir’in değerli unsurlarını projeye uyarlayan güçlü yerel firmalardan Epig Mimarlık’ın projeyi birlikte tasarlaması. Uluslararası yüksek standartlar projeye yansıtılırken, yerli mimarlık firması da İzmir’e özgü güzellikleri projeye ekledi. 4000 yıllık Ege kültürü ile modern dünyanın ihtiyaçlarının harmanlandığı projede, konut mimarisine yeni bir soluk getirildi.

Benzer Haber  Kuzeyşehir Plus fiyat listesi!

Sosyal donatı olarak oldukça zengin durumda olan Livin İzmir projesi içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness gibi birçok aktivite alanı bulunuyor.

Livin İzmir nerede?

Adres: Mavişehir Mahallesi Karşıyaka/İzmir
Telefon: 444 1 649

Emlaklobisi / Mayıs 2018

 

 

 

Yorum Yazın