mahall-ankara-turkerler

Mahall Ankara fiyat listesi

Mahall Ankara fiyat listesi, daire fiyatları, kredi faiz oranları ve ödeme seçenekleri haberimizde yer alıyor. En düşük daire fiyatının 870 bin liradan başladığı projede hem banka kredisi hem de firma bünyesinde senetle daire almak mümkün.

Farklı alternatiflerin sunulduğu projede 1+1’den 4,5+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Sevdiklerinizle birlikte vakit geçirebileceğiniz, ayrıcalıklarla dolu yaşamın kapılarını sizlere açıyor. Mahall Ankara projesi karma konseptiyle hem size hem de misafirlerinize güvenli, konforlu ve kaliteli yaşam fırsatı sunuyor. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte inşa edilen projenin yatırım değeri her geçen gün artıyor.

Türkerler İnşaat tarafından inşa edilen proje Ankara’nın Çankaya ilçesinde 40 bin 628 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

RMJM Mimarlık ve Öncüoğlu Mimarlık ortaklığında tasarlanan Mahall Ankara, Ankara -Eskişehir yolu üzerinde 9. kilometrede Dumlupınar Bulvarı’nda yükseliyor. 4 yıldızlı bir otelin de hizmet vereceği Mahall Ankara’da 246 konut, 86 yatay ofis, 140 ofis ve 41 mağaza bulunuyor. İnşaat alanı 283 bin 700 metrekare olan Mahall Ankara’da 2+1,3+1,4+1 ve 4,5+1 daireler yer alıyor Projede konutların yanı sıra ofisler de yer alıyor.

Ofis, otel, konut ve AVM’den meydana gelen Mahall Ankara projesi 24 katlı iki bloktan oluşuyor. Karma konseptte tasarlanan Mahall Ankara projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.

Mahall Ankara fiyat listesi

2+1 daire 870 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 995 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4,5+1 daire 1 milyon 200 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Mahall Ankara Çankaya projesinde yüzde 5 peşin geri kalan ödeme ise 36 ay vade farksız taksitle ödenebiliyor. Projede diğer bir ödeme seçeneği ise yüzde 30 peşinat veriliyor geri kalan ödeme ise şirket bünyesinde 60 ay 0 faizle taksitlendirilebiliyor.

İlgili resim

Avantajlı konumuyla dikkat çeken proje; bankalara, hastanelere, alışveriş merkezlerine, eğitim kurumlarına ve kamu kuruluşlarına yakın mesafede bulunuyor.

Benzer Haber  Cer İstanbul Projesi yüksek prim getirecek!

Mahall Ankara projesinin sosyal olanakları arasında ise;
• Açık yüzme havuzu
• Çocuk oyun alanları
• Sauna
• Fitness merkezi
• AVM
• Güvenlik
• Otopark
• Kafe
• Restoran
• Güneşlenme terası
• Yürüyüş alanları
• Çocuk oyun alanları yer alıyor.

Mahall Ankara nerede?

Adres: Ankara-Eskişehir yolu Lodumlu Mah. Dumlupınar Bulvarı Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 287 35 65

Türkerler İnşaat hakkında

Türkerler’in iş hayatındaki temelleri, 1970′li yılların başlarında, Sn. Kazım Türker’in üniversite öğrenimi sırasında, ilk giyim mağazasını açmasıyla atılmıştır. 1980′li yıllarda girişimlerini çeşitlendirerek, zincir mağazalar haline gelmiştir. 1993 yılında Türkerler Holding, Türkerler İnşaat’ı kurarak; inşaat, enerji, doğal gaz, altyapı, imalat alanlarında yeni yatırımlar yapmaya başlamıştır.

Türkerler, kamu ve özel sektör ihaleleri, özelleştirmeler ve ortaklıklar konusunda önemli bir bilgi birikimine ve iş deneyimine sahiptir. Buna bağlı olarak yenilenebilir ve termik enerji üretimi, doğalgaz dağıtımı, tekstil ve petrol sektörlerinde iştirakleri bulunmaktadır.

Türkerler, altyapı ve üstyapı konusunda taahhüt işlerini gerçekleştirmek için, kalkınan Türkiye’nin her bölgesinde 1993 yılından 2015′e dek, toplam 3.000.000 m2 inşaat hacmine ulaşmış olarak sektörün önemli firmaları arasında yerini almayı hedeflemektedir.

Emlaklobisi / Mayıs 2018

 

Yorum Yazın