maras-yasam-kahramanmaras

Maraş Yaşam Fiyat Listesi!

Maraş Yaşam konut projesi güncel fiyat listesi, ödeme seçenekleri ve iletişim bilgileri haberimizde. Aksay İnşaat tarafından inşa edilen Maraş Yaşam projesi Kahramanmaraş Onikişubat’ta 30 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

Maraş Yaşam projesi Aksay İnşaat tarafından Kahramanmaraş’ta inşa ediliyor. 294 konuttan meydana gelen proje içerisinde 3+1’den 5+1’e kadar konut seçeneği barındırıyor. Maraş Yaşam projesinde yer alan konutların büyüklükleri 135 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı. Proje, 30 bin metrekare alan üzerine 9 blok olarak yerleşiyor.

Projede yer alan 3+1 daireler 135 metrekare ile 165 metrekare arasında, 4+1 daireler 200 metrekare, 5+1 daireler ise 300 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Projede yer alan konutlar aile yaşamına uygun ferah daireler olarak alıcısının karşısına çıkıyor. 30 dönüm arazi üzerine inşa edilen Maraş Yaşam projesi yeşil alan ve peyzajı ile göz dolduruyor. Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanan Maraş Yaşam projesinin tamamlanması ile alıcılarına prim sağlaması bekleniyor.

Maraş Yaşam fiyat listesi

3+1 daire 200 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 380 bin liradan başlayan fiyatlarla,

5+1 daireler 750 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede her keseye ve kişiye özel ödeme seçenekleri mevcut.

Simya Koleji’nin hemen yanında yer alan proje okul ve diğer kurumlara yakın mesafede yükseliyor. Sosyal imkanlar açısından da zengin olan proje içerisinde yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness merkezi gibi aktivite alanları sunuyor.

Akıllı ev teknolojisiyle tasarlanan projede daire sakinleri cep telefonu veya tablet gibi cihazlardan evlerine dışardan müdahale edebiliyor.

Maraş Yaşam iletişim bilgileri:

Adres: Haydar Bey Mah. Turgut Özal Blv. 46050 Onikişubat/Kahramanmaraş
Telefon: 0 344 215 41 42

Haberimizde projenin detaylı olarak bilgilerini siz değerli okurlarımıza vermeye çalıştık. Daha fazla bilgi için 0 344 215 41 42 numaralı telefonu arayarak satış temsilcileriyle görüşebilirsiniz.

Benzer Haber  Temaşehir Konya Fiyat Listesi

Aksay İnşaat hakkında:

1995 yılının en güneşli gününde, elinde kıymetli bir mesleği, yanında inanmış ve uzmanlaşmış bir ekibi bulunan Mehmet Say, Aksay İnşaat’ın harcını kardığında bugünün hayallerini kuruyordu.

Hayaller bugün gerçek oldu. 21 yıllık bu sevgi ve başarı öyküsü, içine birçok AVM, iş merkezleri, enerji santralleri, toplu konut alanları sığdırırken; konsept ve marka konut projeleri ile de binlerce ailenin yuvası oldu. Bu öykünün her sayfası güvenle ve mutlulukla yazıldı.

Emlak Lobisi / Haziran 2016

Yorum Yazın